Úryvky z trilogie Poselství jednorožců

9. ledna 2010 v 13:12 | Míša B. |  Co se děje
Tak tu máme rok 2010. Jak jste oslavili silvestra? :) Doufám, že dobře! A doufám, že tento nový rok bude pro nás všechny ještě lepší než rok předchozí!

Do nového roku pro vás mám přichystanou ještě jednu - nebo možná dvě - soutěže. Ale dnes tu píšu z jiného důvodu. Do rubriky Poselství jednorožců přibyl nový odkaz - Úryvky. Přidala jsem nějaké krátké úryvky ze všech tří dílů :) Takže hlavně vy, kdo jste mou trilogii ještě nečetli, se můžete podívat! Ale samozřejmě že i vy ostatní ;)

TADY najdete všechny úryvky.

Přeju hezké čtení a spoustu pohody, lásky, úspěchů, štěstí a zdraví do nového roku :))

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Delthrien | Web | 9. ledna 2010 v 20:34 | Reagovat

Nelinko, každý den se netrpělivě dívám, jestli ti nepřibyl nějaký nový článek! :-) No, na úryvky se dívat nebudu, trojku sem ještě nečetla, chci se nechat překvapit! :-))))

2 Riki | 9. ledna 2010 v 20:44 | Reagovat

Úryvky :) jsem se dívala :) ae čekám ještě na tu trojku....a moc se těším...

3 chlumajzna | 10. ledna 2010 v 12:38 | Reagovat

čtu tvojí knížku 1 je božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.