Únor 2010

VYHLÁŠENÍ 3. SOUTĚŽE!

18. února 2010 v 21:16 | Míša B. |  Soutěže
Vyhlášení 3. Soutěže je tady!

Opět moc děkuju všem zúčastněným a že vás tentokrát bylo opravdu dost :) Zase jste to mně i porotě (Selin, Mishka) udělali hodně těžké, tentokrát jsme se vážně nemohly rozhodnout. Jak už jsem psala v minulém článku, vítězové jsou nakonec 2, ačkoli umístění jsou 3.

A ceny pro dvě první místa?
1. Kniha Prokletí džinů (novinka Fragment) + obrázky hl. postav Poselství jednorožců
2. Záložka Poselství jednorožců

Tak abych už nezdržovala, tady jsou výherci:

1. MÍSTO: Terka (14)
2. MÍSTO: Tammy (15)
3. MÍSTO: Lady Letty (14)

GRATULUJEME! PRVNÍ DVĚ MÍSTA OBDRŽÍ CENY CO NEJDŘÍVE! TŘETÍMU MÍSTU TLESKÁME :)

Vítězné povídky si můžete přečíst tady -
Ostatní účastníci mohou své povídky zveřejnit na svém blogu a proto sem na jejich stránky dávám odkaz. Možná si tam jejich dílka přečtete ;)


Sai: zerouciblog.blog.cz/
Selenne L. Athi: hidden-stories.blog.cz
Nerrti: lu-c-k.blog.cz/.
Tomisus: tomisus.blog.cz.
Kudrlinka: basnicka.estranky.cz
Clarret: clarett.blog.cz/
Ania: anicky2.blog.cz
Delthrien: Delthrien.blog.cz
Eliška: rangersapprentice.blog.cz
C.ind.ere.lla: c-ind-ere-lla.blog.cz
Krýša: web není

O 3. soutěži...

16. února 2010 v 12:35 | Míša B. |  Co se děje
Zdravím všechny své drahé čtenáře a návštěvníky :)

Mám tu pro vás několik novinek týkajících se 3. Soutěže. Myslím, že ještě dnes se dozvíte vítěze, ale předtím vás chci seznámit s malými změnami.

Díky spolupráci s nakladatelstvím Fragment jsem dostala možnost vložit do soutěže novou knihu právě od Fragmentu. Rozhodla jsem se této příležitosti využít a proto výherce 3. Soutěže - napište krátkou fantasy povídku - obdrží knihu Prokletí džinů - Faraonova kletba + knížečka s hlavními postavami z Jednorožců (mnou nakreslené), jak jsem slíbila ;)
A protože mi povídek přišlo opravdu hodně, rozhodla jsem se udělit 2 výherní místa. Účastník umístěný na druhém místě obdrží záložku Poselství jednorožců.

Myslím tedy, že se máte na co těšit :)


Tady jsou informace o knize Prokletí džinů:


Oslava dvanáctých narozenin, kdy se v nás probouzí džinovská moc po mamince, nám mění život. Strýček, kterého jsme nikdy neviděli, nás zve do Londýna a do Egypta, aby nás naučil ovládat magickou moc džinů ve prospěch dobra. Životní zkouškou se pro nás stává záchrana strýčka Nimroda, kterého pohltili zlí džinové. Podaří se nám jeho záchrana? Zvládneme boj s tisíce let trvající říší zla? To předem neuhodne nikdo, ani džin...

Besedy v Plané nad Lužnicí a v Chýnově

10. února 2010 v 12:51 | Míša B. |  Besedy
Předevčírem, 8. února 2010 jsem měla svou další besedu. Jak už napovídá název (nebo jak jste si mohli přečíst v sekci "Moje akce), besedy se konaly v Plané nad Lužnicí a v Chýnově.

Besedy se opět povedly, moc se mi líbily, prostě to bylo super :) Přiznávám, že jsem bylo trošičku nervózní, protože jsem naposledy besedovala krajem října. Ale potom to ze mě opět spadlo a já si to moc užívala.

Máte čas do pondělí!

6. února 2010 v 10:26 | Míša B. |  Co se děje
Ještě dnes a zítra máte čas posílat své povídky!

Bohužel mi zatím došly pouze tři... Jestli chcete soutěžit, stačí napsat krátká povídka max. o 3 stránkách, poslat mi ji, a je to! :D

Někteří z vás žádali o prodloužení termínu. A protože jsem velice velice hodná :DD můžete povídky posílat i v pondělí. Stejně nebudu doma, tak to nevadí.

Takže posílejte do pondělí 8. února do 24:00 hod!

V pondělí mám besedu v Plané nad Lužnicí a v Chýnově, tak mi držte palce :) Potom sem hodím článek!

Nové obrázky k Jednorožcům

1. února 2010 v 12:32 | Míša B. |  Co se děje
Ahoj do nového měsíce! :)

Konečně jsem se přinutila naskenovat nové obrázky, které jsem kreslila k Poselství. Kreslila jsem i spoustu jiných obrázků například ke Křišťálům nebo jiným příběhům, na kterých pracuju, ale ty sem zatím dávat nebudu ;)

Na obrázky jsem použila hlavně aquarely, pastelky a fixy. Nakonec jsem je maličko poupravila ve photofilteru. Na některé z nich jsem se nechala inspirovat různými obrázky, které jsem našla na netu nebo na deviantartu - myslím tím jednotlivé pózy postav.

Tak ať se vám líbí a napište do komentářů, který se vám líbí nejvíce ;)


Tady jsou (pro zvětšení na obrázek ťukněte):
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.