Nové sekce

11. května 2010 v 15:09 | Míša B. |  Co se děje
unicorn

Nové odkazy už jsou hotové a já vás s nimi v tomto článku seznámím.

V sekci "Extra" si můžete prohlédnou layouty, které tento blog (snad) zdobily v minulosti. Pokud kliknete na Kontakt, dozvíte se, jak kontaktovat mě, nebo členy poroty, která mi pomáhá s vyhodnocováním soutěží. Kolonka Fanklub odkazuje na stránky třech skvělých holčin od nás ze Sedlčan, které mi fanklub vytvořily. Tímto jim děkuju! A pak jsou tu Čtenáři, což je sekce pro vás o vás :)

V další nové sekci "Ikons" najdete ikonky v různých verzí, které odkazují na tyto stránky. Pokud chcete podpořit mě a můj blog, budu ráda, když si některou z ikonek i s odkazem umístíte na svůj web.

Stále můžete také hlasovat v anketě Zlatá kniha roku! ;)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kika-dream | Web | 11. května 2010 v 15:14 | Reagovat

Ahoj na mim blogu je nová soutěž o reklamové ceny ( například 1 místo - je reklama na 5 měsíců .. atd ) musíš tam vyfotit nějakou věc ze svého pokoje bo ták =) .. více je na mim blogu a myslim že za ty ceny to stojí, děkuju zatim pá =) a doufam že se přihlásíš

2 Selin | 11. května 2010 v 19:34 | Reagovat

Teda Nelinko opravdu se děje hodně! Když jsem sem přišla a přečetla jsem si co tu je novýho, tak jsem zírala. Máš to tu krásný a opravdu jsi se svými nápady co přidat novýho na blog velmi nápaditá! Ty novinky tomu rozhodně prospějí!:-) Ty sekce pro fanoušky, ten blog, který ti založily tvé fanynky, ikonky, layoty....je to všechno moc krásný! Moc se ni teď tvůj blog líbí!:-)

3 Selin | 11. května 2010 v 19:34 | Reagovat

Mimochodem, chtěla jsem dát všechny hvězdičky, ale pohnula se mi myš:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.