Červen 2010

Ve slepé uličce

29. června 2010 v 16:00 | Míša B.
avatar

Přeji krásný letní den :D

Rozhodla jsem se zveřejnit tu mou povídku, kterou otiskli v časopise Dívka (č. 1/10, psala jsem o tom 10. 12, TADY). Napadlo mě totiž, že někteří z vás si Dívku možná nekupují a povídku nečetli... tak kdybyste si ji chtěli přečíst, můžete teď a tady :D Je to typická love story, předem upozorňuji, nic světoborného! 
Tak ať se vám líbí!

A ještě předem upozorňuji, že zase chystám změnu vzhledu, protože se mi tento moc nelíbí. A tentokrát to tu asi celé překopu :D

Edit: 29.6., 22:17, ještě jsem zapomněla! Na tomisus.blog.cz si můžete přečíst další rozhovor s mou maličkostí :D Tímto Tomisusovi ještě jednou děkuju ;)

Obrázky ke Křišťálům

23. června 2010 v 11:13 | Míša B. |  Novinky
Ahoj všem!

Konečně plním svůj slib a přidávám pár obrázků ke Křišťálům moci. Mám jich nakreslených opravdu hodně, takže se jich tu pár postupně ještě objeví ;)

Tohle jsou zatím obrázky k 1. dílu: Zrada temného elfa. Můžete si tak jedny z hlavních postav, další přidám zase příště. Doufám, že se vám budou obrázky líbit!

Ve větší velikosti si je můžete prohlédnout v nové galerii ZDE.

K postavám nic prozrazovat nebudu, počkáme si na knížku :) Ale zajímají mě vaše teorie a domněnky, kdo by mohl kým být a co znamenat :D

The Bloody woods

15. června 2010 v 23:21 | Míša B. |  Co se děje
avatar

Zkoušky mám za sebou a zase se můžu věnovat psaní a tomuto blogu. Začala jsem novým vzhledem, ale... já nevím, jsem s ním spokojená tak napůl. Dal mi práci, opět mi zabral celý večer, tak tu chvíli určitě zůstane, ale... jen co budu mít chuť a inspiraci ho změním.

Snad se vám ale líbí. Já jsem spokojená aspoň s těmi barvami :)

Tady je nová ikonka:

ikonka

Obrázek od Verči a...

15. června 2010 v 20:13 | Míša B. |  Co se děje
Přináším vám slibovaný obrázek od Verči! Je jím krásný jednorožec, tak ať se vám líbí! Prohlédnout si ho můžete i v galerii nebo ZDE. Verča navíc vlastní i blog, určitě se mrkněte! Tady.

Dál...

Chystá se...

12. června 2010 v 18:57 | Míša B. |  Co se děje
Poslední dobou je to tu trochu nečinné a já mám přitom v zásobě tolik novinek, které na vás chci vychrlit :D Ale bude to muset ještě chvilku počkat...

Výsledky hlasování 1. kola ankety Zlatá kniha!

8. června 2010 v 18:42 | Míša B. |  Co se děje
Není to tak dávno, co jsem vám tu psala o anketě Zlatá kniha o nejoblíbenější knihu Čechů.
První kolo už je za námi a já už znám výsledky. Hlasování má dvě kola a probíhá ve dvou kategorií - nejoblíbenější kniha a nejoblíbenější autor.
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.