Červenec 2010

Beseda Rychnov 17. 6. 2010

31. července 2010 v 11:26 | Míša B. |  Besedy
S větším opožděním vám konečně přináším článek o mé poslední předprázninové besedě v Rychnově nad Kněžnou. Jako obvykle se beseda povedla a já - a doufám, že i děti - jsem byla velmi spokojená :)

At home

27. července 2010 v 11:47 | Míša B. |  Co se děje
Zdravím všechny! Tak jsem zase doma, vrátila jsem se v neděli dopoledne a dneska se jedu podívat na Čárlíka a další pejsky do útulku :) A jaké to v Chorvatsku bylo? Naprosto úžasné!

Skvěle jsme si to s holkama užily! Jedna akce za druhou, válení u moře, krasavci na každým kroku... :D Co víc si přát? :D Něco víc si můžete přečíst ZDE, tady najdete také několik fotek :)

Moc bych vám všem chtěla poděkovat za komentáře k obrázkům u Křišťálů! Jsem ráda, že se vám líbí :) Ráda bych vám také oznámila, že už je hotová obálka ke Křišťálům a myslím, že brzy si budete knihu moci předobjednat na stránkách Fragmentu... ještě vás budu informovat :)

Také už znám výsledky hlasování o Zlatou knihu roku! Zvítězily Upíří deníky od L. J. Smith! Ačkoli jsem se neumístila na žádném z prvních 3 míst, nejsem smutná - naopak! Jsem šťastná, že jsem se vůbec mohla dostat mezi 20 nominovaných a to jen a jen díky vám :) Ještě jednou vám všem děkuju za hlasy! Moc si toho vážím!

Obrázky ke Křišťálům moci

16. července 2010 v 15:03 | Míša B. |  Novinky
křištály obrázky

Zdravím vás všechny a oznamuji, že za dvě hodinky vyrážím do Chorvatska :D V pět přijede kamarádka Miší, zajedem ještě pro Selinku a všechny tři si frčíme užívat k moři! Autobus nám jede v 18:45 a někdy dopoledne bychom měli být v apartmánu ;)

Protože tu tedy přes týden nebudu (vracím se v neděli), vkládám vám sem ještě nějaké obrázky ke Křišťálům. Je jich jen pár, ale doufám, že se vám budou líbit. Kreslila jsem je tužkou a daly mi dost zabrat :D

Takže se těším, že až se vrátím, najdu tu spooooustu komentů! Ano? :D

Mějte se krásně, užívejte léta a za týden zase ahoj!

Vaše Míša
---------

Kočičí holka

12. července 2010 v 14:47 | Míša B. |  Fragment - knihy
kočičí holka

Po delší době konečně přináším informace o dalších knihách nakladatelství Fragment. Dnes jsou to knížky pro dospívající dívky ze série Kočičí holka od Thomase Breziny! Myslím, že mnozí z vás o nich jistě už slyšeli.

Knížky mě na první pohled zaujaly svými obálkami, které se mi moc líbí a myslím, že se k nim dokonale hodí. Líbí se mi nápad, že každá obálka má jinou barvu, je jednoduchá a tajemná. Zatím jsem se k přečtení knížek ještě nedostala, ale brzy to plánuji, tak potom napíšu recenzi ;)

Rozhodně si ale myslím, že příběh stojí zato a pokud jste ho už někdo četl, určitě napište svůj názor!

Poselství jednorožců v Srbsku!

6. července 2010 v 13:07 | Míša B. |  Co se děje
Poselství jednorožců

Konečně vám můžu napsat o velké novince, kterou jsem vám slibovala!

Jak už napovídá nadpis článku:
Poselství jednorožců putuje do zahraničí! Už koncem roku 2010 vyjde v srbském nakladatelství Evro Giunti!

Nakladatelství projevilo před měsíci zájem o zakoupení práv na mou trilogii a po jednání s nakladatelstvím Fragment je vše zařízeno. Když jsem se to dozvěděla, byla jsem naprosto v šoku. Nemohla jsem tomu dlouho uvěřit a pořád ještě mi to připadá trochu jako... skoro jako sen :D O tomhle jsem totiž vždycky snila... prorazit do zahraničí.

Tak mi držte palce, ať se Jednorožci v Srbsku líbí a dobře prodávají :)
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.