Srpen 2010

Křišťály moci v katalogu nakladatelství Fragment

24. srpna 2010 v 9:36 | Míša B. |  Novinky
Musím se s vámi všemi podělit o svou obrovskou radost, protože když jsem včera večer najela na stránky nakladatelství Fragment, zjistila jsem hned dvě skvělé novinky!

O kterých fantasy postavách v knihách čtete nejraději?

20. srpna 2010 v 12:42 | Míša B. |  Diskuze
Ahoj moji milí :)

Rozhodla jsem se založit novou rubriku a věřím a doufám, že se vám bude líbit a všichne se naplno zapojíte! Půjde o různé diskuze založené na anketách, které budu postupně zveřejňovat. Můžeme tak společně bavit o věcech týkajících se nejen mých knížek, ale především světa fantazie či jiných věcích souvisejících s literárním světem.

Vaše tipy a nápady jsou vítány!

Jako první téma - otázka - mě napadlo: O kterých fantasy postavách v knihách čtete nejraději?

Piště své názory a hlasujte! :)


PS: Vydání Křišťálů moci se blíží! Napište také svůj tip, o čem bych měla napsat nový článek týkající se právě Křišťálů moci? Co by vás zajímalo, o čem byste si ohledně knížky chtěli přečíst? Chystám opět nové obrázky... co jiného byste chtěli vidět?

Křišťály moci k předobjednání!

9. srpna 2010 v 11:24 | Míša B. |  Novinky
Je to tady! Křišťály moci jsou konečně k předobjednání na stránkách nakladatelství Fragment! Můžete si tu přečíst informace o knize, prohlédnout si z blízka obálku a hlavně - objednat si knížku, která vám po 1. září přijde až domů :)

Odkaz TADY!
...........

Fragment zveřejnil první zmínku o Křišťálech moci!

6. srpna 2010 v 10:52 | Míša B. |  Novinky
Konečně si můžete přečíst upoutávku na mou novou knihu Křišťály moci - Zrada Temného elfa, která vyjde u nakladatelství Fragment 1. září! Vydavatelství na svých stránkách zveřejnilo upoutávky na podzimní novinky a mezi nimi jsou i Křišťály moci! Takže si konečně můžete prohlédnout obálku :)

Stále čekám, kdy Fragment mou knihu zařadí i do katalogu, přesněji do sekce "Vyjde do 30 dní", ale zatím stále nic. Až se tak stane, knížka se bude moci dát předobjednat. Navíc se k ní plánuje i video animace, takže už jsem moc zvědavá :)

Odkaz na upoutávku na Křišťály ZDE!
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.