Září 2010

Jednorožci slaví 2 roky své existence!

15. září 2010 v 13:24 | Míša B. |  Co se děje
pj

Dnes, 15. září, jsou to přesně 2 roky od vydání prvního dílu Poselství jednorožců! Takže můžeme slavit :D Když se nad tím zamyslím, je to skoro neuvěřitelné, že se moje knížky prodávají na trhu už tak dlouho... Sama tomu všemu jen těžko věřím, stále mi to připadá jako sen. Zvláště teď, když konečně spatřily světlo světa i Křišťály moci :)

Chtěla bych vám tímto všem moc poděkovat za vaši podporu, nadšení, povzbuzení, ale i kritiku a výtky. Moc si vás vážím a věřím a doufám, že se vám budou mé další knížky líbit alespoň stejně tak, jako se líbili Jednorožci :)

A na závěr: určitě jste si všimli nového designu. Snad se vám líbí, já jsem s ním na nejvýš spokojená a určitě tu zase nějakou dobu zůstane. Chtěla jsem nějakou radikální změnu, už jsem měla těch světlých barev plné zuby :D Navíc ta tajuplná černá se k podzimu docela hodí, ne?

Soutěž, článek a katalog

6. září 2010 v 20:25 | Míša B. |  Novinky
Zdravím vás všechny a hned na začátek se omlouvám za delší nepřítomnost!

V sobotu 28. srpna jsem s kamarádkami odjela na týden na chatu, kde jsme si skvěle užily dámskou jízdu, a teď jsem zase zpět :)

Jak už jistě všichni víte, konečně jsme se dočkali a Křišťály moci - Zrada temného elfa jsou konečně na světě! 2. září 2010 knížka vyšla v nakladatelství Fragment a nyní si ji můžete zakoupit i ve vašich knihkupectví! Ať se vám kniha líbí! :)

Nakladatelství Fragment o knížce také napsal velmi hezký článek TADY a především vyhlásil velkou soutěž, ve které můžete Zradu temného elfa vyhrát! Víc si můžete přečíst ZDE!

Také bych vás ráda upozornila na nový 3D katalog nakladatelství Fragment, kde si můžete prohlédtnou trailer na mou knihu a také si přečíst kousek z první kapitoly ;) TADY!
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.