Říjen 2010

2. díl Křišťálů moci

22. října 2010 v 15:54 | Míša B. |  Novinky
Ahoj, moji drazí čtenáři a čtenářky :)

Jelikož se mi poslední dobou nahromadily dotazy týkající se 2. dílu Křišťálů moci, rozhodla jsem se zveřejnit pár dalších novinek. 

Můžu vám tedy už oficiálně oznámit, že - pokud se nic nezmění - druhý díl Křišťálů moci by měl vyjít
1. 3. 2011,
což máme už za 4 měsíce! Pracovní název zní Pán ohně, ale je hodně pravděpodobné, že nakladatelství ho ještě změní. Ačkoli bych si přála, aby byl název zachován, protože mně osobně se hodně líbí :)

Co se týče 3. dílu (pracovní podnázev zní Věž zkázy), mám ho už napsaný, ale ještě mě čekají velké úpravy, které musím stihnout do ledna. Na 4. dílu chci začít pracovat v co nejbližší době, tak mi držte palce, protože to bude boj! Stíhat školu a zároveň psaní nebude hračka.

Tak doufám, že máte radost a těšíte se stejně jako já :)

Zase nějaké tipy od Fragmentu...

19. října 2010 v 18:28 | Míša B. |  Fragment - knihy
upíří ségry
Ráda bych vám opět doporučila pár knižních novinek nakladatelství Fragment. Určitě si z nich vyberete své favority :) Mám tu jeden tip na knížku ze série Klub záhad od Thomase Breziny, nebo zábavnou knížku Upíří ségry či rádce na zlomené srdíčko :)

Nějaké novinky... a obrázky :)

15. října 2010 v 19:56 | Míša B. |  Co se děje
Po dloouhé době vás všechny opět zdravím! Omlouvám se za delší nečinnost, ale s časem jsem na tom teď opravdu mizerně. Nastoupila jsem na vysokou (Literární akademie Škvoreckého) a přes týden bydlím s kamarádkou Selinkou v Praze. Škola mi tudíž zabírá většinu času a přes víkend se přiznám, že jsem většinou líná přidat něco na blog :) No ale teď se to mění!
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.