Knižní novinky

13. listopadu 2010 v 17:46 | Míša B. |  Fragment - knihy
Grál

Dnes pro vás mám další knižní tipy na chladné podzimní večery. Tentokrát by si mohl vybrat každý, protože tu mám od každého trochu. Začala bych fantasy knížkou Bratrstvo svatého grálu - Amulet pouštního bojovníka, která by mohla zaujmout především nadšence tajuplných příběhů o svatém grálu! Kniha je druhým dílem z edice a vypráví o:


Velkolepé dobrodružství bratrstva templářů pokračuje! Svatý grál byl zachráněn, ale na bedra rytířů padl další náročný úkol. Musí dopravit grál do bezpečí hradu v Paříži. Jejich cesta však vede napříč Libijskou pouští. Čím blíže jsou k cíli, tím více pronásledovatelů je jim v patách. Jsou hodni posvátného úřadu strážců svatého grálu? Zkouška schopností, vytrvalosti a důmyslnosti začíná...Autor: Rainer M. Schröder
Počet stran: 368
Rok vydání: 2010
Pořadí v edici: 2
Věk: bez omezeníDruhý titul je určený spíše dívkám, jedná se totiž o Můj tajný zápisník - se zámečkem.


zápisník

Autor: Claire Freedman
Počet stran: 96
Rok vydání: 2010
Věk: +9

Anotace:
Máš tajemství, která se musí střežit? Zapiš si je do svého tajného zápisníku a zamkni na zámek. Pouze ten, komu to dovolíš, si přečte o tvých snech a zálibách, jaké čteš ráda knihy a co bys chtěla dělat v budoucnu. Nikomu nemusíš ukazovat tajné fotky tebe a tvých kamarádek a nikdo se nedozví podrobnosti o vašem kamarádství. Nechybí kalendář, kde si můžeš znamenat nejdůležitější tajné události. V kvízu si zase prověříš, jak dobře se znáte s kamarádkami. A pamatuj si: NEZTRAŤ KLÍČE!
Teď něco pro nadšence přírody a obdivovatele zvířátek! Milujete zvířata stejně jako já? Pak vám doma nesmí chybět krásná encyklopedie ZVÍŘATA!

zvířata

Autor: Miranda Smith
Počet stran: 48
Rok vydání: 2010
Věk: +9

Anotace:
Výprava do světa zvířat začíná! - Savci, ryby, plazi, obojživelníci i bezobratlí ve skvělé prostorové 3D grafice. - Temné hlubiny oceánu plné podivných ryb. - Důmyslné nory surikat v délce až 15 m. - Obdivuhodná technika letu některých ptáků. - Tvorba jedu v jedových žlázách a smyslové vnímání plazů. - Tlupa šimpanzů a jejich propracovaná technika lovu. BONUS: Internetové odkazy na doplňující informace z říše zvířat.


A poslední je žhavá novinka letošního podzimu! Říkají vám něco jména Damon a Stefan? Malá nápověda: jsou sexy, jsou nebezpeční a pijí lidskou krev! Jsou to totiž nemrtví! Upíří deníky jsou zpět s pátým pokračováním nazvaným NÁVRAT! 


Návrat

Autor: L. J. Smith
Počet stran: 224
Rok vydání: 2010
Pořadí v edici: 5
Věk: +15

Anotace:
Elena se vrací zpět do světa lidí. Za pomoci svých přátel a milovaného Stefana si užívá znovu nabyté radosti ze života. Temné síly se jí však nechtějí vzdát a opět po ní natahují své pařáty! Kdo se stane nástrojem temných sil tentokrát? Dokáže se jim Elena ubránit?
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Selin | 17. listopadu 2010 v 18:48 | Reagovat

Tyto knížky mě zaujaly...ta první zní zajímavě a hlavně, kterou musím mít určitě jsou Upíří deníky :-)

2 Eliška | Web | 22. listopadu 2010 v 18:02 | Reagovat

To prvni by mohlo byt zajimavy...

3 babydragon | Web | 22. listopadu 2010 v 20:34 | Reagovat

to by nemuselo být špatné....

A tady bych jen tak poprosila:Michaelo na svém webu mám jeden příbšh který mě napadl veškole...mám jen dvě kapitoly ale chtěla bych jestli bys ses na něj nepodívala a nezhodnotils co tomu chybí prosíím mám na pláně další příběh...

4 Gustaf | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 3:59 | Reagovat

Souhlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.