Leden 2011

Pragoffest, anketa SUK...

30. ledna 2011 v 22:34 | Míša B. |  Co se děje
Moji milí,

chtěla bych vás informovat o pár novinkách, které se blíží.

V neděli 6. února budu vystupovat na festivalu fantazie v Praze - na Pragoffestu. TADY si můžete prohlédnout program, budu moc ráda, když tam někoho z vás uvidím, určitě se přijďte podívat :) Sama jsem z toho dosti nervózní, budu ráda za podporu :)

Také to vypadá, že bych mohla mít autorské čtení a autogramiádu v Paláci knih Luxor, opět budu moc ráda, když se někdo přijdete podívat. Stejně tak jsem potvrdila účast na letošním veletrhu Svět knihy, opět v Praze. Bližší informace časem ještě upřesním :)

Určitě už víte, že právě probíhá anketa SUK, čteme všichni, o nejoblíbenější knihu roku 2010. Samozřejmě budu mít obrovskou radost, jestliže se právě Křišťály moci staly pro vás vaší nejoblíbenější knížkou a vděčná budu za každý hlas :) Ale je to na vás!

To je zatím asi vše. Na vyhodnocení 3. soutěže se pracuje, mějte strpení :)

Zatím ahoj!

Míša

Postavy z Křišťálů moci

26. ledna 2011 v 17:46 | Míša B.
Informace o postavách z tetralogie Křišťály moci. Portréty a věci známé, či neznámé, ty, které jste věděli i nevěděli, nebo možná tušili ;) Navíc 2 nové postavy, které se objeví až ve druhém díle - Hněv Pána ohně!
POZOR: Ti, kdo nečetli 2. díl Hněv Pána ohně, ať si o postavách raději nečtou, článek prozrazuje dějové informace!!

Velká soutěž s Křišťály moci! 3. ÚKOL!

21. ledna 2011 v 12:37 | Míša B. |  Soutěže
Vyhlašuji 3. a poslední Soutěž se Zradou temného elfa! Opět se těším na vaši účast a jsem zvědavá, jak se úkolu zhostíte! :) Cena je tentokrát - řekla bych - veliká. Dva výherci získají knihu Zrada Temého elfa, kterou do Soutěže věnovalo nakladatelství Fragment!

V čem bude spočívat 3. Soutěž?
...........................................

Vyhlášení vítězů 2. soutěže!

20. ledna 2011 v 15:04 | Míša B. |  Soutěže
Vyhodnocení DRUHÉ soutěže s Křišťály moci je tu!

Tentokrát jste mi to opravdu zavařili, protože obrázků mi přišlo spoustu a všechny jsou krásné a něčím výjimečné. Máte talent, vážně. Můžete být na sebe pyšní :)

Rozhodla jsem se proto vybrat 4 vítěze, ale 1. místo je jen jedno. Výherce 1. místa získává obrázek z Křišťálů moci jaký si vybere a k tomu v rámečku! 2., 3. a 4. místo obdrží také obrázek, ale bez rámečku :)

Chtěla bych ještě všem poděkovat za účast! Všichni jste byli skvělý a vybrat opravdu ty nejlepší bylo skoro nemožný. Ale někdo to být nakonec musí.

Videa a obrázky od vás

9. ledna 2011 v 14:47 | Míša B. |  Vaše videa
Konečně jsem si našla chviličku času, abych zveřejnila nové videa a obrázky, které jsem od vás dostala :) Moc za ně děkuju! Mám radost, když vidím, že vás mé knížky inspirují k takovým úžasným dílkům! Jste šikovní! :)

Tímto bych se také chtěla omluvit vám všem, kteří jste mi zasílali své obrázky či videa a já je tu ještě nezveřejnila. E-mailů mi chodí mnoho a bohužel se mi stane, že na některý zapomenu odepsat - velmi se za to stydím. Tak mi prosím odpusťte a vy, kterým jsem ještě neodepsala nebo nevložila váš obrázek sem na blog, prosím, napište mi znovu a klidně se připomeňte! Děkuju moc :)

Velká Soutěž s Křišťály moci - 2. ÚKOL!

5. ledna 2011 v 12:26 | Míša B. |  Soutěže
Vyhlašuji 2. Soutěž se Zradou temného elfa! Doufám a věřím, že se opět všichni zapojíte! Tento úkol bude tentokrát víc tvořivý, určitě si ho všichni pamatujete ze soutěže s Jednorožci!


V čem bude spočívat 2. Soutěž?
...........................................

ÚKOL ZNÍ:
Nakreslete svou oblíbenou postavu/y z Křišťálů moci!

Obrázky mi posílejte na e-mail: michaela.nelien@seznam.cz pod HESLEM Soutěž KM 2 a

nezapomeňte:
připsat svou přezdívku! Popřípadě věk


Čas máte do 14. 1. 2011 do 24:00 hod!A jaká bude cena?
........

Výherce obdrží mnou nakreslený obrázek z Křišťálů moci v rámečku!Tak hurá do toho! Držím palce! ;)

Vyhlášení vítězů!

4. ledna 2011 v 17:04 | Míša B. |  Soutěže
Vyhodnocení první soutěže s Křišťály moci je tu!

Omlouvám se, že mi to trvalo tak dlouho, ale učím se teď na zkoušky, tak mi to bude se soutěžemi trošku dýl trvat...
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.