Alexandre Dumas

10. února 2011 v 13:34 | Míša B. |  Fragment - knihy
Nové, zkrácené vydání strhujících příběhů Alexandra Dumase! Kdo by neznal jeho příběhy? "Jeden za všechny, a všichni za jednoho!" tohle snad něco řekne každému :) Tři mušketýři a Hrabě Monte Christo, je na vás, který příběh si vyberete raději nebo zda si přečtete rovnou oba!Hrabě Monte Christo
hmc

Autor: Václav Dušek
Počet stran: 208
Rok vydání: 2011

Anotace:
Strhující příběh pomsty Edmonda Dantese od jeho útěku z vězení v hrozivé pevnosti na ostrově If až po dokonalý, rafinovaný plán, jak po mnoha letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. Edice světových klasiků Převyprávěná a zkrácená verze Dobrodružství jako v originále Ušetřete čas!

Tři mušketýři
tři mušketýři

Autor: Václav Dušek
Počet stran: 176
Rok vydání: 2011

Anotace:
"Jeden za všechny - a všichni za jednoho!" Kdo by neznal tři mušketýry, kteří byli vlastně čtyři? Athos, Porthos, Aramis a d'Artagnan Dobrodružný příběh plný dvorských intrik, milostných zápletek a přátelství na život a na smrt. Edice světových klasiků Převyprávěná a zkrácená verze Dobrodružství jako v originále Ušetřete čas!
Na závěr ještě něco pro ty, kteří se touží zdokonalit v angličtině! Tato příručka se vám bude hodit jak na cestách, tak při studiu!

Angličtina - věty a fráze pro každou situaci
Aj

Anotace:
Chcete si jen zopakovat běžné anglické fráze? Nebo chcete svou angličtinu při konverzaci trochu "okořenit"? Připomeňte si základní anglické fráze a naučte se i další ustálená spojení, která dodají Vaší angličtině ten správný říz.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Selin | 10. února 2011 v 14:09 | Reagovat

Jojo, kdo by tu větu neznal :-) Tři mušketýři jsou stejně skvělý jako Hrabě Monte Christo :-)

2 Terka | Web | 26. dubna 2011 v 13:57 | Reagovat

Tři mušketýry i Hraběte Monte Christa jsem četla. Jeho knihy jsem si zamilovala, teď čtu O korunu a lásku, zkrácené verzi bych zřejmě přednost nedala, určitě to stojí za to, přečíst si i originál, ačkoliv není zrovna nejkratší. :-D ;-)

[1]: Souhlas, miluji zápletku těchto příběhů. :-)

3 formal evening dresses | E-mail | Web | 20. října 2012 v 6:04 | Reagovat

It exclusively your opinion.
http://www.queweddingdresses.com/winter-season.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.