Březen 2011

Trailer na KM2 od Káji a KM1 od Terky!

27. března 2011 v 18:13 | Míša B. |  Vaše videa
Kája je prostě zlatá! Vytvořila nám další nádherné videjko a tentokrát ke 2. dílu KM - Hněv Pána ohně! Video je tvořeno jako trailer na 2. díl a musím říct, že sama jsem se na něj dívala asi 5x za sebou! :D Naprosto mě uchvátilo a ta hudba (Avatar) se k němu bezvadně hodí! Takže Vám přeju, abyste si ho vychutnali a Káju náležitě pochválilli :D

A navíc! Kája nám chystá ještě další dvě videa ke KM! :)

HNĚV PÁNA OHNĚ - diskuze

27. března 2011 v 11:28 | Míša B.
Diskuze ke 2. dílu Křišťálů moci - Hněv Pána ohně!

Pokud patříte mezi ty, kteří už mají 2. díl přečtený, pak je tento "článek" přímo pro vás! Vytvořila jsem Diskusi k Hněvu Pána ohně (někteří už si všimli ;)), kde mezi sebou můžete diskutovat, povídat si, sdílet své názory, podělit se o své zážitky, dojmy z knížky, co si myslíte o příběhu, o postavách, o osudech hlavních hrdinů, přidat nějakou kritiku, povídat si o konci a třeba i o tom, jak by mohlo vypadat pokračování. Samozřejmě všechny vaše dojmy a postřehy, ale i teorie mě moc zajímají a jsem na ně zvědavá ;)

Proto všichni SEM!

POZOR! Diskuze může obsahovat spoilery - nejen informace o druhém dílu, ale i vyzrazení zápletky či odhalení různých zvratů nebo tajemství z knihy! Pokud jste Hněv Pána ohně ještě nečetli, doporučuji si komentáře nečíst a do diskuze se nezapojovat.


New pictures

22. března 2011 v 11:02 | Míša B. |  Novinky
Slíbené obrázky jsou tu!
Mám tu pro vás nové obrázky nejen k prvnímu dílu Křišťálů moci, ale i k dílu druhému - Hněv Pána ohně! Navíc dva nové obrázky k Poselství jednorožců a ještě něco navíc - obrázky od vás! Nádherné kresby od Jindřišky, CLARISI, ale i od k.n. najdete v galerii ZDE. ;)


Upíří deníky - Soumrak

18. března 2011 v 12:07 | Míša B. |  Fragment - knihy

"Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí - obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly."


Stránky mají nový kabát

17. března 2011 v 16:21 | Míša B. |  Co se děje

Asi jste si všimli menší změny. Nebo možná větší :D Stránky mají nový kabát a já doufám, že se vám líbí!

Obrázek, který tvoří záhlaví, je z prvního dílu Křišťálů moci - Zrada temného elfa, a váže se ke kapitole "Lulwëtlim". Kdo četl, asi poznal scénu, kdy se Terien snaží uprchnout z Lulwëtlimu, uteče na hradby a zde ji před Sorganem zachrání Roliand.

Tak snad si zvyknete ;)

Kutná Hora

16. března 2011 v 19:56 | Míša B. |  Co se děje
Chtěla bych se moc omluvit všem, kdo jste se dnes ráno vydali na mou besedu do knihovny v Kutné Hoře. Bohužel jsem ji musela zrušit, protože mi už od včerejšího večera není dobře a zvracím. Myslela jsem, že ráno to bude lepší, ale... bohužel :( Opravdu mě to moc mrzelo.

Jména

15. března 2011 v 11:21 | Míša B.
V Křišťálech moci narazíte na mnoho různorodých jmen a názvů a určitě vás zajímá, jak ta podivná slova vlastně číst. Proto je tu tento článek :) Většina jmen, která vymýšlím, se čtou přesně tak, jak se píší. Například: Neilin = Nejlin, Isgraël = Izgrael, atd. ... Ale najdou se i taková jména, která se přece čtou trošičku jinak. A já vám tu teď objasním, jak to má správně vlastně být.

Hněv Pána ohně a křest

13. března 2011 v 14:56 | Míša B. |  Co se děje

Ahoj, vážení!
Mám pro vás malé překvapení. V pátek, jak mnozí víte, proběhl křest Křišťálů moci v sedlčanské knihovně. A já tu pro vás něco mám... videozáznam :) Na křtu byl přítomen i pan Václav Peterka, který video umístil na net.

Křest Křišťálů moci

8. března 2011 v 17:30 | Míša B. |  Co se děje
Srdečně vás všechny zvu na svůj křest!

Mohli jste si všimnout jak v rubrice "Moje akce", tak i v událostech na facebooku, že se chystá křest Křišťálů moci :) Proběhne v sedlčanské knihovně od 18.30 hodin a je také spojen s Maratonem čtení! To znamená, že tentýž den, v pátek odpoledne v 15.00 hodin budu v knihovně číst jak ze Zrady temného elfa, tak i z Hněvu Pána ohně :)

Dál...

Hněv Pána ohně - úryvky 3

7. března 2011 v 12:37 | Míša B. |  Úryvky
Moc se omlouvám za zpoždění! Ale musím se přiznat, že jsem na poslední úryvek dočista zapomněla a stydím se :( No, tak snad se nebudete zlobit, když vám ho sem vkládám teď :) Je to kousek z války, kterou rozpoutal král Edrian. No a více si můžete přečíst už od pátka, protože: tramtadadáá :D Je to tady, konečně jsme se dočkali a v pátek vychází HNĚV PÁNA OHNĚ! :)
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.