Duben 2011

Rozhovor pro TV Metropol!

30. dubna 2011 v 14:20 | Míša B. |  Co se děje
Zítra, v neděli 1. května mě budete moci sledovat ŽIVĚ v televizi! :D A nebo na internetu. Nová pražská televize Metropol mi nabídla krátký rozhovor pro pořad City Koktejl! Poběží v 16:00, takže kdo jste z Prahy, můžete koukat :) A nebo se můžete dívat živě na internetu: ZDE

Jsem nervózní, tak mi držte palce :)

EDIT: 2. 5., 17:15: Pokud jste nestihli živé vysílání, můžete se podívat na záznam v archivu TADY, video ale ještě nebylo přidáno, snad bude během týdne.

Připomínka: beseda v Luxoru!

27. dubna 2011 v 15:52 | Míša B. |  Co se děje
Ráda bych vám připomněla, že v pátek 29. dubna se uskuteční má beseda a autorské čtení a snad také autogramiáda v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze! Takže všichni, kdo jste z Prahy či okolí a nebo máte chuť se přijet podívat, přijeďte! Budu moc ráda! :)

Beseda začíná v 11 hodin a čeká vás povídání o mně a knihách, možná nějaká menší soutěž, obrázky ke knihám a čtení z Křišťálů moci a také úryvek z chystaného 3. dílu ;)

Těším se na vás!

Míša

EDIT: 27.4., 23:45: Až dorazíte, hlašte se mi nejlíp po besedě svým jménem nebo klidně i přezdívkou, kterou máte tady na blogu, ať vás poznám! :D Kájo, tebe už si snad pamatuju :D

3. díl Křišťálů moci

25. dubna 2011 v 12:11 | Míša B. |  Novinky
Mám pro vás dárek k Velikonocům :D

Rozhodla jsem se konečně zveřejnit menší info ke KM3. Třetí díl je napsaný už dávno, právě pracuju na 4. - posledním dílu. A kdy-že se tedy můžeme na KM3 těšit?

Poezie od Amandy

20. dubna 2011 v 21:50 | Míša B. |  Vaše poezie
Dáme si trošku poezie, co vy na to? ;-)

Naše šikovná Amanda složila dvě básničky! Jedna je k Poselství jednorožců a druhý ke Křišťálům moci! První shrnuje prolog Jednorožců a určitě mi dáte za pravdu, že Amanda je vážně talent, takhle obsáhlou básničku vymyslet je tedy něco! :) Druhou bych nazvala fanfiction k Hněvu Pána ohně - je o Roliandovi, který svede souboj s Pánem ohně. Užijte si to :)

Novinky!

14. dubna 2011 v 19:23 | Míša B. |  Co se děje
Přináším vám zajímavých novinek! Tak čtěte! ;)

Největší novinkou je zpráva, že POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ vyjde i formou E-KNIH! Brzy si tedy budete moci Jednorožce zakoupit i v elektronické podobě! Určitě dobrá zpráva pro všechny, kteří mají e-knihy raději a určitě i pro všechny fandy, kteří zatouží mít Jednorožce doma i v elektronické podobě ;)

Další zprávy:

Chystá se beseda v Paláci knih Luxor v Praze 29. dubna! Budu mluvit o všech svých knížkách, o psaní a mých začátcích, také bude krátké autorské čtení a přečtu také ukázku ze 3. dílu Křišťálů moci a nakonec proběhne i autogramiáda. Takže kdo to máte do Prahy blízko, přijďte se podívat! Beseda začíná v 11 hodin!

Také znám termín besedy v Kutné Hoře! Proběhne 5. května a samozřejmě budu ráda, když tam někoho z vás uvidím ;)

To je dnes vše, těšte se na info ke 3. dílu Křišťálů moci! ;)

Nová videa ke Křišťálům moci!

10. dubna 2011 v 19:09 | Míša B. |  Vaše videa
Já vážně nestačím žasnout, jak moc jste šikovní :) Dostala jsem další dvě překrásná videa ke KM a opět musím jen chválit a děkovat! Byla jsem nadšená, obě se moc povedla a slečny si zaslouží potlesk! Samozřejmě je vkládám na blog, abyste si je mohli prohlédnout i vy a těšit se z nich stejně jako já :)

Krása, holky! Vážně! Mám radost, že vás mé knížky tolik inspirují :)

Také přidávám vaše nové obrázky! Opět si je můžete prohlédnout v GALERII. Autorky jsou Kiki, Natulinka a Wendy. Všechny jsou nadané a jejich obrázky mi udělaly velkou radost :)

Besedy: Mladá Boleslav a ZŠ Hostýnská, Praha + Pragoffest

7. dubna 2011 v 18:17 | Míša B. |  Besedy
Zdravím vás všechny, moji zlatí čtenáři i nečtenáři :)

Konečně jsem přemohla svou lenost a zmenšila fotky z besed, které proběhly v březnu. Také vám chci něco k mým akcím napsat, jak to vlastně probíhalo, jaké to bylo a jak to celé dopadlo.
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.