Září 2011

Videa ke Křišťálům moci

28. září 2011 v 23:19 | Míša B. |  Vaše videa
Mám tu nádherná videa ke Křišťálům moci právě od vás! Tak neváhejte a prohlížejte! První je od Keiry k Hněvu Pána ohně a druhé je od Ayaschy k Poselství jednorožců! Obě jsou úžasná a holky jsou nadané, už teď se těším na nějaké to video k Věži zkázy ;-)

PS: Pokud jste mi ještě někdo posílal video a já na vás zapomněla, MOC SE OMLOUVÁM, a prosím, připomeňte se mi nejlíp do mailu :)


Obrázky

20. září 2011 v 19:04 | Míša B. |  Co se děje
Ahoj! Namalovala jsem pár obrázků a vložila je do galerie na výtvarném blogu. Týkají se Věže zkázy, ale je jich jen pár. Plánuju jich víc, ale zatím tak nějak není čas ani nálada. Doufám, že se vám bude líbit především malba Awrixela, na které jsem si dala záležet :D

Jsou mezi nimi ale i obrázky k mým chystaným dílům. Jeden je k Cesta k bohyni elfů, zobrazuje dva hlavní hrdiny. Druhé dva jsou z Dcera hvězd. O tomto díle jsem vám zatím neříkala a ještě chvilku si asi budete muset na info počkat, ale jde o knihu, která mě teď velmi baví psát :) Nayron, jeden z hlavních hrdinů, který je i na malbě, je jen tak mimochodem Tygran :) Představte si pod tím co chcete :D

Obrázky ZDE.

Nové příběhy

14. září 2011 v 16:22 | Míša B. |  Co se děje
Zdravím vás :) Poslední dobou se toho tady moc neděje, takže jsem se to rozhodla trošku napravit. Jde o to, že zatím nemám moc nápadů na články, kterými bych vás mohla obdarovat. Také jsem si chtěla užít trošku odpočinku, zatímco vychází Věž zkázy, kdy jsem myslela, že budete všichni zabraní do čtení, ale... opět jste mě překvapili, protože jste jako blesk :D Čtete strašně rychle a já se nestíhám vzpamatovávat :D Za což jsem samozřejmě i ráda :) Chápejte, chci si trošku vychutnat, že mám na trhu novou knížku :)

....

Anketa: Váš oblíbený pár z KM?

6. září 2011 v 17:58 | Míša B. |  Diskuze
Rozhodla jsem se udělat menší anketu=diskuzi na téma: váš nejoblíbenější pár z KM. Myslím, že tuším, kdo to asi vyhraje, ale přesto jsem zvědavá :) Tak můj je například... asi Sorgan a Terien. Klidně na dané téma můžete diskutovat v komentářích, třeba napsat, koho naopak nemusíte a nebo kdo by měl být podle vás s kým. Některé páry jsou jen potencionální, viz Ellnesa a R´Tiles.

Vychází 3. díl Křišťálů moci: Věž zkázy!

2. září 2011 v 11:24 | Míša B. |  Co se děje
Tak je to tady! Právě dnes vychází třetí díl tetralogie Křišťály moci! Čekali jsme celé prázdniny a konečně jsme se dočkali :) Dnes se Věž zkázy rozlétává do knihkupectví, někde možná budete mít štěstí a budou ji mít už dnes, ale většinou to asi bude ještě nějaký ten den trvat :)
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.