Říjen 2011

Rozhovor

26. října 2011 v 15:23 | Míša B. |  Co se děje
Ahojky!
Dnes vám přináším tip na jeden skvělý blog jedné skvělé dívčiny! Můžete si tu přečíst krátký rozhovor s mou maličkostí, který jsme s Martičkou včera podnikli přes facebook :)

Odkaz ZDE.

Také se s vámi musím podělit o jednu novinu. Dostala jsem nabídku rozhovoru v dívčím časopise Bravo Girl! 7. listopadu se rozhovor uskuteční v Praze, určitě vás pak budu informovat, v jakém čísle se objeví, kdybyste si ho chtěli náhodou koupit :)

Nové info o KM4

19. října 2011 v 18:55 | Míša B. |  Novinky
Ahoj!
Tak jsem se dnes konečně dozvěděla, jak se bude jmenovat závěrečný díl Křišťálů moci, a zároveň i to, kdy přesně vyjde! :)

Takže...

Křišťály moci 4 se budou oficiálně jmenovat MINOTAURUS a datum vydání je stanovený na
1. března 2012!!

To už je za čtyři měsíce! :)

Nové video od Kari!

17. října 2011 v 22:30 | Míša B. |  Vaše videa
Omlouvám se Kari, že její úžasné video ke Křišťálům moci přidávám až teď! Snad mi odpustí :) Přeju vám, ať se pokocháte, protože slečna je moc šikovná a videjko se jí povedlo! Moc děkuju! :)


Novinky od Fragmentu

14. října 2011 v 14:38 | Míša B. |  Fragment - knihy
Po delší době vám zase přináším pár knižních novinek nakladatelství Fragment! Mám tu něco pro zájemce o angličtinu, něco speciálně pro nás holky a pak nadpřirozenou romantiku :)

Křišťály moci 4!

6. října 2011 v 20:01 | Míša B. |  Novinky
Ahoj! Protože se toho tady poslední dobou moc neděje, rozhodla jsem se zveřejnit nějaké menší informace týkající se KM4! Máte radost? :D

Bohužel je ještě moc brzy, abych mohla prozradit název nebo datum vydání, protože to ještě sama nevím. O názvu se stále rozhoduje a datum mi ještě nebylo sděleno, protože ani to ještě není jistě stanovené. Jak ale budu něco vědět, hned vás budu informovat ;-)

Co nás tedy čeká do budoucna kromě názvu a data vydání? Tak určitě anotace, úryvky, obrázky, možná i nějaká básnička :) A dnes? Mám tu pro vás část obsahu, tzn.: názvy kapitol ze čtvrtého dílu :) Celkem jich bude 31, protože KM4 má 197 stran ve wordu, což je 277 NS (knižních stránek). A já tu pro vás mám názvy prvních čtrnácti kapitol :)


Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.