Prosinec 2011

Rozhovor s televizí Mozaika

30. prosince 2011 v 12:08 | Míša B. |  Co se děje
Ahoj všichni,

myslím, že jsem Vás už před časem infomormovala o rozhovoru s internetovou televizí Mozaika, která mě oslovila, abych s nimi natočila krátké video a popovídala o svých knížkách. Konečně máme tu možnost se na rozhovor podívat, za což bych ráda poděkovala panu Polákovi, tak snad se vám bude video líbit ;-)

Přeji vám ty nejfantastičtější Vánoce!

24. prosince 2011 v 18:57 | Míša B. |  Co se děje
Vánoce plné fantazie! Takové vám přeji :) a mimo jiné plné pohody, lásky a klidu, ať dostanete přesně takové dárky, jaké si přejete, samou radost a štěstí a příjemnou rodinnou atmosféru ;-)


I já jsem si pro vás připravila malé vánoční překvapení, takový dáreček :-)) Někteří z vás už tuší a tušili předem... je to PRVNÍ ÚRYVEK ke 4. dílu KM - Minotaurus! Snad se vám bude líbi ;)

Také tu pro vás mám vánoční obrázek ke KM, třeba vás rozesměje :D Můžete si ho taky objednat, originál tomu, kdo si o něj první napíše na mailu: michaela.nelien@seznam.cz (cenu sdělím po mailu), nebo kopii za vánoční cenu 69,- ;-) Každému, kdo obrázek objedná, navíc pošlu ještě malý obrázek vánočního Snížka (originál)!
Nový rozhovor

22. prosince 2011 v 18:00 | Míša B. |  Co se děje
Zase vás zdravím, tentokrát bych vám ráda představila moc povedené stránky několika šikovných holčin, které určitě stojí za vidění ;-) Navíc tu najdete i rozhovor s mou maličkostí :D

Odkaz ZDE

Další věc se týká mých výtvarných stránek, do galerie přibyly obrazy z KM, formát A3, které je teď možné objednat :) ZDE.

No a poslední, o čem bych vás ráda informovala je, že k Vánocům čekejte menší dáreček :))


Vaše Míša

2. Vzpomínka

19. prosince 2011 v 15:28 | Míša B. |  Terienina minulost
Zdravím vás moji milí!
Po hodně hodně dlouhé době se vrací Terienina minulost! :) Mám tu pro vás 2. vzpomínku z Terieniny minulosti, v dobách, kdy ještě žila v Nar´doxu, v otcově Věži zkázy... musím říct, že je vzláštní se ke KM znovu vracet, když už jsem je před nedávnem dovedla do konce :) Měla jsem teď hodně dlouhé nepsací období, které už je snad konečně u konce, a já se začnu psaní opět plně věnovat! Tak si užijte novou vzpomínku ;-)

Výstava obrazů + anketa!

16. prosince 2011 v 10:12 | Míša B. |  Co se děje
Prosím hlasujte a klidně i odpovídejte v komentářích :) Zajímá mě, zda byste měli zájem o koupi Křišťálů moci - všechny tři díly, a o Poselství jednorožců - celá trilogie, pokud bych je tu nabídla s dárky zdarma?

Jde o to, že 25. ledna se uskuteční má úplně první výstava! Bude se konat v Sezimově Ústí u Tábora a samozřejmě jste všichni srdečně zváni! Vernisáž začíná v 16:00 :) Výstava bude prodejní a budu zde vystavovat své obrázky ke knihám a také obrazy kočkovitých šelem, na kterých jsem poslední rok pracovala. Všechny obrázky si budete moci zakoupit.

Navíc zde ale budu prodávat i své knížky! Proto tahle anketa. Jelikož na výstavu nakoupím knihy, abych je mohla na výstavě prodávat, je možné, že mi nějaké zbudou. A proto se Vás ptám, zda byste o ně měli zájem?

Díky :)

Nabídka knížek...

14. prosince 2011 v 11:05 | Míša B. |  Co se děje
Ahojky, mám pro vás zajímavou nabídku knih, které mi už delší dobu leží v knihovničce a já vím, že si je buď nikdy nepřečtu, a nebo jsem je už přečetla, ale nepřirostly mi k srdci. Přesto si myslím, že jsou to úžasné knížky, a napadlo mě, že by mohli zaujmout i vás.
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.