Leden 2012

Má první výstava

30. ledna 2012 v 15:45 | Míša B. |  Co se děje
Ahojky :) Ráda bych vám pověděla (napsala :D) pár slov o tom, jak probíhala a nakonec dopadla má první výstava obrazů. Uskutečnila se 25. ledna v kulturním středisku Sezimovo Ústí. Původně měla být v knihovně, ale na poslední chvíli to bylo změněno... moc mě to mrzí, pokud někteří z vás chtěli dorazit, ale myslím, že po zeptání se dalo středisko Kino spektrum snadno najít :)

Ráno mě čekala beseda, která proběhla naprosto fantasticky, děti byly opět úžasné a pozorné, věděly odpovědi na všechny soutěžní otázky! :) Hrálo se totiž o záložky, obrázky i knížku - Hněv Pána ohně. Povídala jsem o psaní, knihách i malování a obrazech. S sebou jsem měla i knihy k prodeji se slevou a navíc také všechny obrazy jsou prodejní.

Vernisáž začala v 16:00 a byla jsem moc ráda, že kromě mých drahých blízkých dorazilo i pár místních lidí. Bylo to moc krásné, na úvod jsem řekla pár slov o výstavě, která byla zaměřená nejen na obrázky k mým knížkám, ale také na obrazy kočkovitých šelem. Právě proto, že jak všichni víte miluju zvířata a zajímám se o zoologii, soustředila jsem se na malby zvířat. Navíc ke každému obrazu jsem napsala pár základních informací, takže jsem to pojala i trošku vědecky ;-)

No a tady už jsou konečně fotky. Najdete je na této adrese, nebo na facebooku, pokud jsme navzájem v přátelích ;-)


Nové básničky

23. ledna 2012 v 14:21 | Míša B. |  Vaše poezie
Mám tu pro vás tři nádherné básničky od dvou talentovaných slečen :) První je od Jíti a další dvě od Alžbětky :) Užijte si je!


Minotaurus - 2. úryvek

11. ledna 2012 v 11:24 | Míša B. |  Úryvky
Po delší době přidávám nový úryvek k poslednímu dílu tetralogie Křišťály moci, na který se můžeme těšit už v březnu :) Co se týče prvního úryvku, v rubrice Úryvky ho nenajdete, protože byl vánočním dárkem a tudíž součástí vánočního článku ;-) Tak snad se vám bude čtení líbit!

Slova zamilované od Veroniky

7. ledna 2012 v 8:00 | Míša B. |  Vaše poezie
Ahoj všichni, po delší době tu máme opět básničku, tentokrát krásné verše od Veroniky, tak ať se vám líbí! :)

Anketa SUK - Čteme všichni

4. ledna 2012 v 13:08 | Míša B. |  Co se děje
Zdravím vás!

Jako každý rok, i nyní probíhá anketa SUK - čteme všichni, o nejoblíbenější a nejčtenější knížku uplynulého roku :) Probíhá od ledna do března a udělují se ceny:
  1. Cena dětí
  2. Cena knihovníků
  3. Cena Noci s Andersenem
  4. Cena ministra školství mládeže a tělovýchovy za přínost k rozvoji dětského čtenářství
Děti a knihovníci mohou hlasovat pro jakoukoliv knihu, vydanou v příslušném kalendářním roce, porota učitelů posuzuje pouze novinky českých autorů. Ceny získávají spisovatelé, ilustrátoři a nakladatelé.

Samozřejmě budu moc ráda a šťastná za každý váš hlas, pokud zrovna Křišťály moci - Hně Pána ohně (2011) nebo Věž zkázy (2011) patří mezi Vaše nejoblíbenější :) Hlasovat můžete ve vaší Městské knihovně.

Vaše vzkazy

3. ledna 2012 v 20:05 | Míša B. |  Co se děje
Ahojky moji drazí,

ráda bych Vás informovala o jedné věci, ke které jsem se rozhodla. Mohli jste si všimnout, že jsem z menu smazala kontakt na sebe - e-mail. A to z jednoho prostého důvodu: chodí mi až příliš dotazů a já na ně nestačím odpovídat.

New pictures

2. ledna 2012 v 16:03 | Míša B. |  Co se děje
Ahoj všichni!

ráda bych vám představila nové obrázky ke Křišťálům a dva také k Poselství jednorožců! Všechno to jsou obrázky malované na přání, takže originály byly zaslány jejich majitelům :) Ale kopie si samozřejmě můžete objednat a nebo si nechat namalovat svůj vlastní obrázek na přání ;-) Můžete si je prohlédnout na mém výtvarném blogu: michaela-burdova-galerie.blog.cz

Ať se líbí ;-)


PS: Chystá se obrázek Mor :)
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.