Únor 2012

Oblíbené

29. února 2012 v 23:02 | Míša B.Extra

29. února 2012 v 22:34 | Míša B.
KNIHY

29. února 2012 v 22:23 | Míša B.


Nový design

29. února 2012 v 21:32 | Míša B. |  Co se děje
STOP POSÍLÁNÍ DOTAZNÍKŮ!
Děkuju všem, kteří jste mi zaslali vyplněné dotazníky, je vás opravdu HODNĚ, děkuju děkuju!! Jste skvělí :) Ale víc už prosím neposílejte, takto to opravdu stačí :D

Určitě jste si všimli nového vzhledu stránek :) Je přenádherný a děkovat za něj můžeme Dincie ! Dincie je opravdu VELMI talentovaná! Podívejte se na její nabídku layů, jeden hezčí než druhý! Tento, s názvem Klíč, mě ale obzvláště upoutal a tak jsem Dincie poprosila o nastavení :) Tato šikovná slečna navíc tvoří laye i na přání ;-)

Takže, Dincie, díky moc!

Snad se nový desing líbí i vám! Ještě není vše doladěno, blog čekají další změny hlavně v menu a v rozcestnících, jen co bude chvilka, vrhnu se na to ;-)

Průzkum

29. února 2012 v 12:09 | Míša B.
Zdravím Vás :)

Brzy se zde objeví článek s novinkami o tom, co právě píšu, jak se daří novému rukopisu a také nějaké ukázky z toho, na čem teď pracuji :)

Dnes ale píši tento článek za jiným účelem. Potřebuji od Vás pomoc. Mimo jiných teď pracuji na novém příběhu, na kterém si opravdu dávám záležet, sbírám různé informace a připravuji se k jeho zahájení. Příběh bude s upíro-vlkodlačím tématem, psaný převážně pro dívky asi od 11 let. Zatím Vám mohu prozradit jen pracovní název: Nemrtví a prokletí. ;-)


Navštěvujeme tento blog!

24. února 2012 v 20:00 | Míša B. |  Co se děje
Time: 20:00

Tak je to tu! Dnes sčítáme návštěvníky blogu! Je 8 hodin večer a každý, kdo jste dorazil, prosím klikněte na anketku pod článkem ;-) A napište (pokud chcete) koment, že jste tu! :D Jsem zvědavá, jaké se nám udělá číslo :)

Všem zúčastněným posílám velké DÍKY! :)

Nadějné básnířky :)

21. února 2012 v 20:04 | Míša B. |  Vaše poezie
Opravdu se čím dál častěji přesvědčuju, že je mezi vámi stále víc a víc talentovaných básníků! :) Dnes tu mám dílka od tří z vás, Amandy, Jíti a Elišky a všechny jsou nádherné, mají cit, kouzlo, vnitřní krásu a vtip. Jíti báseň pojednává o vztahu Sorgana a Terien, Amanda nám vypráví příběh ztraceného jednorožce a Eliška se zaměřila na celé Křišťály moci. Užijte si je ;-)

Sčítání návštěvníků

20. února 2012 v 19:54 | Míša B. |  Co se děje
Ahoj, tak jak se dnes máte? :) Rozhodla jsem se uspořádat takovou menší "akcičku", a aby mohla fungovat, potřebuji k tomu jediné - VÁS! :) Doufám, že mi pomůžete a zúčastníte se spolu se mnou.

Je to jednoduché - chci udělat sčítání "lidu" tohoto blogu! Zkrátka zjistíme, kolik návštěvníků a čtenářů tyto stránky vlastně navštěvuje a tudíž čte nebo se zajímá o mé knížky :) Jsem vděčná za každého návštěvníka a věřím, že se nám společně podaří zjistit, kolik nás tu vlastně je :D

A jak to proběhne?
V pátek 24. února se tu všichni, kdo navštěvujeme tento blog, sejdeme a to v 8 hodin večer (20:00 hod)! Bude tu na vás čekat článek s anketkou, kde kliknete, že jste přítomni ;-) Úžasné by také bylo, kdyby každý napsal krátký koment, třeba jen "jsem tu" nebo něco podobného :D

Myslím, že do pátku má každý možnost se o tomto sčítání dozvědět a tudíž by mohli všichni "přijít" :)


Těším se zatím ahoj,
Míša

Anketa: Koupě knih - důležité!

16. února 2012 v 22:59 | Míša B. |  Diskuze
Moc vás prosím o hlasování! Protože mám v hlavě jeden takový plán/nápad, je pro mě moc důležitá odpověď v této anketě. Tak prosím hlasujte: Jak nejraději nakupujete knížky?? :)

Minotaurus - 3. úryvek

10. února 2012 v 7:00 | Míša B. |  Úryvky
Nový úryvek a trošku toho napětí, ať tu tedy nemám jenom samou romantiku ;-) Neilin v akci :D


OBJEDNÁVKA KNIH

8. února 2012 v 16:45 | Míša B. |  Novinky
Ahoj moji drazí čtenáři a návštěvníci! :)

Mám tu pro vás nabídku! Jedná se o prodej Syna pekel, Poselství jednorožců (celé trilogie) a Křišťálů moci (celé tetralogie)! Můžete si u mě objednat jakýkoli díl (nebo klidně všechny, to je na vás) samozřejmě s věnováním.
Navíc ke každé zakoupené knížce dostanete jako dárek podepsanou záložku + podepsaný obrázek!

Cena 1. dílu Syn pekel - Vlčí krev je 280,- Kč + poštovné

Cena 1. dílu KM je 230,- Kč + poštovné,
Cena 2. dílu KM je 230,- Kč + poštovné,
Cena 3. dílu KM je 230,- Kč + poštovné,
4. díl Minotaurus za 270,- Kč + poštovné

Cena 1. dílu PJ je 230,- Kč + poštovné,
Cena 2. dílu PJ je 230,- Kč + poštovné,
3. díl 265,- Kč + poštovné


Můžete si také objednat plakát k Synovi pekel od nakladatelství Fragment! Plakát je dost velký - formát A1, na přání se Vám na něj můžu i podepsat ;-) Cena je 120,- Kč (+ poštovné).Pište na můj mail michaela.nelien@seznam.cz, do předmětu dejte heslo: Objednávka knih
Kromě výběru knížky mi napište i jaký obrázek jste si ke knize vybrali (z galeri KM nebo PJ) ;-)


Nabízím také možnost platby předem: můžete platit předem převodem na můj účet, ihned Vám zašlu objednávku na uvedenou adresu. Nemusíte tak platit dobírku (asi 80 kč a víc), zaplatíte jen poštovné cca 30,- Kč.

Dva nové obrázky ke KM!

6. února 2012 v 8:29 | Míša B. |  Novinky
Jak se dnes máte? :) Já skvěle a ráda bych představila dva nové obrázky ke Křišťálům!
První je už dlouho žádaná podobizna Mor - Smrti! Snad se bude líbit... Druhý patří ke KM3 a tak trochu vlastně i ke KM4, určitě všichni víte: Sorgan a Terien ;-)


Obálka k Minotaurovi!

3. února 2012 v 17:00 | Míša B. |  Novinky
Krásný den vám přeju :))

Dnes tu pro vás mám něco spešl... a to je OBÁLKA ke 4. dílu KM - Minotaurus! Někdo z vás už ji možná viděl při brouzdání po netu a tak jsem se ji sem rozhodla dát, abyste si ji mohli prohlédnout všichni. Přece jenom vydání už je za dveřmi ;-) Tak snad se vám líbí? Mně teda moc! Přála jsem si, aby byla zelená, myslím, že se k tomu bezvadně hodí! Opět díky za vynikající práci pana ilustrátora Petra Vyorala!

No a ještě jedna malá zprávička... vypadá to, že datum vydání bude bohužel opět posunuté... Naštěstí jen o pár dní, takže expedice připadá na 8. března 2012 :) To už je za chvilku!


Poezie od Veroniky! :)

2. února 2012 v 13:25 | Míša B. |  Vaše poezie
Další skvělá báseň! Výstižná, zábavná a zároveň kouzelná! Děkuju moc Veronice, za její úžasný talent a fantazii! :)

Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.