Duben 2012

Balíčky obrázků!

30. dubna 2012 v 16:18 | Míša B. |  Co se děje
Vymyslela jsem pro vás novou zajímavou nabídku! :)

Nabízím k objednání BALÍČKY obrázků za snížené ceny :) Jedná se o obrázky z Galerií Křišťály moci a Poselství jednorožců ZDE (obrázky jsou tedy tištěné). Na výběr máte z 5 Balíčků + jeden speciální.

Pro první 3 objednávající záložka jako dárek :)

Wyll a Ylghas před válkou - 2. díl

27. dubna 2012 v 9:08 | Míša B. |  KM - vynechané kapitoly
Na přání jsem pro vás zřídila novou rubriku v Křišťálech moci - Vynechané kapitoly! :) Nepůjde sice o úplné kapitoly, spíš části a různé pasáže, ale snad vám to udělá radost :)
První tu mám kousek ze 2. dílu Hněv Pána ohně, je to chvíle po tom, co Wyll a Ylghas přišli do Än-Ielwilu a požádali elfy jménem krále Edriana o pomoc ve válce.

Malby ke KM i PJ!

24. dubna 2012 v 11:36 | Míša B. |  Co se děje
Přeji vám krásný den! Jakpak se máte? :)

Já skvěle a ráda bych vám představila nové obrazy jak ke Křišťálům moci, tak k Poselství jednorožců. Jedná se především o malby na přání, ale brzy bych snad namalovala i nějaké obrázky k Minotaurovi i Věži zkázy (snad někdy v květnu bych měla mít trošku volnějc).

No ale teď k vybraným obrazům. Mám tu pro vás dva originály, které si můžete také objednat. Obraz Aranis s jednorožcem - formát A3, malba. Potom obraz Jednorožce - rozměr 25x30 cm, malba. Snad se líbí, na tyto dva obrazy jsem hrdá :)

Další malby jsou díla na přání, všechny formáty A3. Jelikož už visí u svých majitelů v pokojíčcích, není možné objednat si originál. Je tu ale možnost objednání kopie ve formátu A4 (nebo menší - viz CENÍK). V těchto velikostech jsou také v nabídce na mém výtvarném blogu.

Více informací o cenách nebo objednávce se dozvíte právě na mém výtvarném blogu ZDE.Jinak jste si mohli všimnou v NOVINKÁCH v bočním menu, že byla přidána nová galerie Focení pro Bravo Girl! do galerie Fotky a vaše obrázky.
Všimla jsem si pár dotazů, kde se mne ptáte, že nemůžete Fotky a vaše obrázky najít. Je to jednoduché - v bočním menu kliknete na OBLÍBENÉ, otevře se vám rozcestník a zde kliknete na Fotky a vaše obrázky, a jste tam :)
Galerie v menu vás přesměruje na můj výtvarný blog.

Rozhovor v Bravo Girl!

22. dubna 2012 v 16:48 | Míša B. |  Co se děje
ZDRAVÍM!

Ráda bych vás informovala o novém čísle dívčího časopisu Bravo Girl, ve kterém se objevil rozhovor s mou maličkostí! :) Jedná se o číslo 5, které vyšlo 19. dubna. Snad se vám bude rozhovor líbit ;-)SUK 2011 - KM se umístily na 12. místě!

18. dubna 2012 v 15:05 | Míša B. |  Novinky
Přeji vám všem krásný den!

Ráda bych se s vámi podělila o jednu skvělou novinku! Vyhodnocení ankety "SUK - čteme všichni 2011" proběhlo začátkem dubna a já jsem právě zjistila výsledky!

Křišťály moci se sice neumístily na žádném z prvních 3 míst, ale zato se umístily mezi 20 nejoblíbenějšími knihami dětských čtenářů! A to sice na krásném 12. místě! :)
---------------------------------------------

Posílám OBROVSKÉ DÍKY vám všem, kteří jste hlasovali! Děkuju, vážím si toho!


Uvidíme, kam se příští rok vyšplhá Minotaurus ;-)


Výsledky ZDE.
------------------------------

Povídka od NikaRoovy

16. dubna 2012 v 19:49 | Míša B. |  Co se děje
Další povídka od vás! Tentokrát je nejen na téma Křišťálů moci, ale i Poselství jednorožců! Námět se mi moc líbí a prolog taky vypadá zajímavě, takže vřele doporučuju :) Koukám, že se teď objevuje jedna povídka za druhou, to mě moc těší, jste moc šikovní ;-)


Báseň od Karin

11. dubna 2012 v 16:25 | Míša B. |  Vaše poezie
Dnes vám představuji novou básničku, kterou složila Karin. Báseň je psaná z pohledu Neilin a je nádherná, určitě se vám bude líbit! Karin je moc šikovná a tímto jí chci za básničku poděkovat :)

Nová povídka podle Křišťálů!

10. dubna 2012 v 21:11 | Míša B. |  Co se děje
Je to naprosto úžasné! Objevila se další nadějná autorka, která se nechala inspirovat mými knihami, což mě neuvěřitelně těší! Na jejím moc hezkém blogu si můžete přečíst její verzi pokračování Křišťálů moci. Povídka je na pokračování a určitě stojí za přečtení! :) Delly, moc děkuju ;-)


-Obrázek upraven autorkou Delly

Poselství jednorožců v Srbsku

7. dubna 2012 v 19:10 | Míša B.
Poselství jednorožců vychází i v zahraničí! Srbské nakladatelství Evro Giunti odkoupilo práva na celou trilogii a nyní si příběh Aranis, Veragina a jejich přátel mohou přečíst i srbští čtenáři!

Nové FAN stránky!

5. dubna 2012 v 14:11 | Míša B. |  Co se děje
Moc ráda bych vám představila nové fan stránky týkající se mých knih i mé maličkosti :) Stránky zřizují dvě úžasně šikovné holčiny - Annie a Eliška! Musím říct, že jsem jejich prací nadšená a velice poctěna! Určitě stojí za pravidelnou návštěvu! Stránky jsou úžasně provedené a zařízené, nejen krásný design, ale i přehledný výběr rubrik i článků! Například článek o jednotlivých knížkách je úžasně a zajímavě zpracovaný ;-)

Klikací ikonku najdete v menu pod kolonkou Ostatní. Jinak odkaz ZDE.


Holky, děkuju vám! :)

Tip na povídku!

4. dubna 2012 v 23:04 | Míša B. |  Co se děje
Křišťály moci skončily. Chystám článek, kde se za Křišťály trošku ohlédneme, ale abych vám to čekání trošku zpestřila, díky Vám jsem objevila jednu skvělou povídku! Je na téma KM a týká se přímo Sorgana a Terien! Takže pokud máte chuť se znovu ponořit do Mianthilie jen tentokrát "trošku jinak", určitě se podívejte SEM!

Bohužel jsem nikde nenašla jméno nebo nick autorky stránek... takže pokud majitelka navštěvuje mé stránky, ať se určitě přihlásí do komentů ;-)


Kvíz ke Křišťálům moci! II. část

2. dubna 2012 v 16:00 | Míša B. |  Novinky
Druhá část :)


Kvíz ke Křišťálům moci! I. část

2. dubna 2012 v 15:45 | Míša B. |  Novinky
Vymyslela jsem Vám takovou malou, střelenou zábavu :D Je tu kvíz týkající se celé tetralogie Křišťály moci! Má prověřit vaše znalosti z knih a ukázat, jak se v příběhu vyznáte :) Berte to jako takovou zábavu, nic poučného :D Na konci testu si sečtěte kterých písmenek u odpovědí máte nejvíce a podle toho zjistíte výsledek úplně dole na konci kvízu. Na ten se prosím podívejte až úplně nakonec! Samozřejmě je to na vás, ale doporučuju hrát fér, aspoň se pobavíte ;-)

Kvíz je rozdělen na 2 části, protože byl příliš dlouhý :)


PS: Nevyužívat žádné nápovědy (tento blog ani knihy) :D !

Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.