Květen 2012

Nádherné video o Keiry!

30. května 2012 v 17:50 | Míša B. |  Vaše videa
Keira stvořila úžasné dílo! Překrásné video ke 4. dílu Křišťálů moci - Minotaurus! Stojí za to vidět, já si ho pouštěla snad 3x, strašně moc se jí povedlo! Má úžasnou atmosféru, dokonalá hudba... Moc děkuju, Keiro, jsi talentovaná ;-)

ALE POZOR! Video prozrazuje celý děj 4. dílu Minotaurus!Nové besedy

29. května 2012 v 21:23 | Míša B. |  Besedy
Po dlouhé době mám pro vás souhrn posledních besed, o kterých jsem ještě nepsala :) Samozřejmě byly všechny úžasné a v galerii si můžete prohlédnout nové fotky! Najdete je také na facebooku.

Kapitola Přepadení II. - 1. díl

28. května 2012 v 13:08 | Míša B. |  KM - vynechané kapitoly
Dnes mám pro vás II. část vynechané kapitoly ze Zrady temného elfa, snad se bude líbit ;-) Část přímo navazuje na tu předchozí. Jinak bych ráda připomněla, že ještě do 30. května můžete zasílat své soutěžní laye ;-)

Poříčany a Sázava

23. května 2012 v 21:03 | Míša B. |  Co se děje
Zdravím vás!
Opravdu už se moc těším na zítra, protože mě čeká beseda v Poříčanech, kde chodí do školy jedna z vás - Kája = Karin Dolejšková! Právě díky Káje jsem mohla uskutečnit tuto besedu :)

V červnu, přesně 4. 6., jedu na další besedu a to do Sázavy! Zde zase studuje Veru Burgerová a její kamarádka Jíťa! Na holky i celou besedu se moc moc těším a opět můžu děkovat Veru, že byla tak skvělá, a besedu domluvila :)

Možná se bude chystat i beseda v Prostějově díky Terezce :)

Takže zde můžete vidět, že jde všechno :) Pokud bude mít někdo zájem o besedu přímo ve vaší knihovně, stačí se domluvit s paní knihovnicí a potom mě kontaktovat! Menší problém jsou příliš vzdálená místa, ale všechno je na domluvě ;-)


Vaše Míša

Vytvořte nový design mých stránek!

16. května 2012 v 11:21 | Míša B. |  Soutěže
Vyhlašuji novou soutěž!

Protože moje stránky michaela-burdova-galerie.blog.cz potřebují nový vzhled, rozhodla jsem se vyhlásit konkurz na nový lay!
Samozřejmě stávající design je nádherný a já za něj autorce stále děkuji, ale potřebuji vytvořit nové rubriky a celkově bych potřebovala stránky trošku pozměnit.

Proto je tu šance pro vás! Pokud jste alespoň trochu zdatní ve vytváření layů, budu ráda, když se zapojíte. Cílem je vytvořit nový lay pro můj výtvarný blog!

Více...

Kapitola Přepadení I. - 1. díl

15. května 2012 v 20:03 | Míša B. |  KM - vynechané kapitoly
Mám tu pro vás celou jednu vynechanou kapitolu ze Zrady temného elfa! Jmenuje se Přepadení a byla vynechaná, protože trpaslíci nakonec v Křišťech neměli žádnou větší roli. Ponechala jsem v kapitole ještě stará jména, možná z lítosti je přepisovat, a také z lenosti :D Takže: Eilin = Neilin, Asgriël = Isgraël.

Leja zná pravdu - 1. díl

11. května 2012 v 10:57 | Míša B. |  KM - vynechané kapitoly
Nová vynechaná část kapitoly z 1. dílu - Zrada temného elfa! Zjistila jsem, že tahle kapitola je fakt stará :D Nebo lépe řečeno - už je to nějaký ten rok, co jsem ji psala, protože se v ní vyskytovala ještě stará jména. Tak jsem se rozhodla přidat takovou zajímavost: prvotní jména postav, než byla po redakční domluvě změněna.

Isgraël = Asgriël
Leja = Lilnia
Neilin = Eilin


Postelová scéna - 4. díl

6. května 2012 v 12:12 | Míša B. |  KM - vynechané kapitoly
Další vynechaná část z Křišťálů moci - tentokrát z Minotaura! Jedná se o prodlouženou scénu Leonis a Démona - Narra - ve stanu, na Leonisině cestě za Sorganem. Scéna musela být do knihy upravena kvůli erotickému podtextu, proto by ji měli číst pouze ti nad 15 let :D I když si myslím, že nic hrozného a až příliš odvážného v ní není :)
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.