Srpen 2012

Vyhlášení Letní soutěže!

16. srpna 2012 v 10:39 | Míša B. |  Soutěže
Krásný letní den vám přeju!

Konečně je tu vyhlášení Žhavé letní soutěže! Zapojilo se vás opravdu MNOHO a já všem děkuju za účast a úžasné obrázky vašich vysněných Sorganů. Bylo vážně těžké vybrat tři nejlepší.

ŽHAVÁ LETNÍ SOUTĚŽ!

6. srpna 2012 v 10:29 | Míša B. |  Soutěže
AHOJ!
Konečně je tu nová soutěž! Nevím, jestli je přímo žhavá :D, ale ten název mi prostě seděl :D

O co vlastně půjde? Myslím, že je to jasné a stručné. Vaším úkolem (pokud se chcete zapojit) je vyhledat po internetu fotky známých osobností či jakékoli jiné obrázky, na kterých figuruje muž podle vás vypadající jako SORGAN. Ať uctíme jeho památku :D Měl by mít i bílé nebo alespoň světlé vlasy, možnost je i vlasy upravit v nějakém programu (př.: photofilter nebo photoshop). Záleží na Vás.


Anotace k Synovi pekel

2. srpna 2012 v 21:34 | Míša B. |  Novinky SP
Zdravím vás v tento teplý letní večer ;-)

Mám pro vás slibovanou anotaci k Synovi pekel, zatím ji považuji za oficiální, ale může se ještě změnit, uvidíme. Snad se vám bude líbit a zaujme :)

Co se týče dalšího info: budou nějaké obrázky, něco málo k postavám, samozřejmě i úryvky a snad vymyslím i něco dalšího :) Také se chci vrátit ke Křišťálům, u kterých vás čeká rovněž pár obrázků a možná i povídka :)

Báseň od Monči

1. srpna 2012 v 17:11 | Míša B. |  Vaše poezie
Ahojky! Dnes mám pro vás krásnou básničku od Monči, kde si můžete připomenout Awrixelův život :) Básnička je moc pěkná a určitě se vám bude líbit. Podívat se můžete i na Mončinu další tvorbu na jejích stránkách, který vlastní s kamarádkou:
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.