Září 2012

VLČÍ SOUTĚŽ

28. září 2012 v 19:38 | Míša B. |  Soutěže
Krásný podzimní večer!

Dozvěděla jsem se schválený název mé chystané knížky a samo sebou, že se o něj s vámi musím hned podělit ;-) Dobrá zpráva je, že název SYN PEKEL byl ponechán, a skvělá zpráva je, že podnázev je úplně super! Takže celý název knihy:
SYN PEKEL - VLČÍ KREV
-------------------------------------

Jak se vám líbí? Mně moc! A protože už to vypadá, že to tady celých pět měsíců nejspíš bude hlavně v duchu vlků a vlkodlaků, napadla mě nová soutěž! A bude to BOMBA soutěž, protože můžete vyhrát skvělé ceny! Soutěž bude mít 2 kola. A první kolo vyhlašují právě teď a tady!

Jednorožcům jsou 4 roky!

26. září 2012 v 15:15 | Míša B. |  Co se děje
Jsou to přesně čtyři roky, kdy v září roku 2008 vyšly první dva díly Poselství jednorožců. Jednorožci nám začínají stárnout, ale do šedivých vousů mají ještě daleko, co říkáte :DBlog roku: FINÁLE

25. září 2012 v 15:00 | Míša B. |  Co se děje
Tak jsem ve finále! Hurá!

Děkuju za všechny vaše hlasy v minulé anketě, ale musím vás s tím otravovat zas :)

Dostala jsem se v soutěži Blog roku 2012 v kategorii Kultura mezi 5 finalistů a jen Vaše hlasy mě můžou posunout na některé ze 3 vítězných míst. Takže pokud mě chcete podpořit, máte rádi mé stránky, mou práci a tvorbu, hlasujte pro mě.
Předem všem děkuju!!
-----------------------------------------------------
Hlasovat můžete zde:


Pokud byste chtěli dát o hlasování vědět svým známým nebo čtenářům svých blogů, budu jen a jen ráda ;-)


Vaše Míša

Kdo jsou vlkodlaci?

24. září 2012 v 22:57 | Míša B. |  Zajímavosti SP
Samozřejmě, že všichni známe pojem vlkodlak. Podle mýtů a legend existuje mnoho charakteristik a najdeme také mnoho rozlišných vypodobení v moderní literatuře a filmech. Ale co jsou vlastně vlkodlaci zač v Synovi pekel (kdo neví, co je SP -> zde)?

Přímo tady si můžete přečíst o Weer worfech, vlkodlacích, kteří na vás zaútočí už 7. břena ;-)


Poezie od Alžbětky Ewillien

22. září 2012 v 18:42 | Míša B. |  Vaše poezie
Na dnešní večer pro vás mám krásnou, oddechovou báseň od Alžbětky Ewillien. Věřím, že vás uvede do pohody tak, jako mě :)

Blog roku 2012!

20. září 2012 v 10:00 | Míša B. |  Co se děje
Hurá! Tak jsem se dostala mezi 17 nejvíce zajímavých blogů v kategorii kultura v soutěži BLOG ROKU 2012!

Teda, vůbec jsem to nečekala, ani trochu! Jsem z toho dost překvapená :D Sice to není zase tolik něco extra, protože do hlasování o blog roku nás z těch 17 postoupí jen 5, ale já z toho mám i tak ohromnou radost! :D

Proto bych vás tímto chtěla poprosit, jestli máte mé stránky rádi, jestli sem chodíte rádi a připadá vám, že se o blog dostatečně starám, dejde mi v anketě hlas, možná to ovlivní rozhodnutí porotců :)

MOC DĚKUJU!


Krvavá Romance

19. září 2012 v 20:08 | Míša B. |  Fragment - knihy
Dnes bych vám ráda představila další knížku od nakladatelství Fragment, která by vás mohla zaujmout :)
Recenze pod perexem.

Kravavá romance - Polibek nesmrtelnosti
Alice Moon

Jako by nestačilo, že je Sára osamělá a nemá mnoho přátel, neustále ji navíc pronásledují hororové sny. Když na začátku školního roku nastoupí do Sářiny třídy nový kluk Dustin, její život se převrátí naruby. K tajemnému spolužákovi ji něco nevysvětlitelně přitahuje. Zdá se jí, že je spojuje jakési neznámé, velmi silné pouto. Sářina jediná kamarádka May se jí však snaží Dustina rozmluvit. Co před Sárou skrývá? Kdo je záhadný Dustin a jaké je jeho tajemství?

Ilustrace v SP!

19. září 2012 v 19:23 | Míša B. |  Novinky SP
Zdravím vás!

mám pro vás novou zprávu týkající se Syna pekel! Konečně mi bylo schváleno, že budu mít v knižce vlastní ilustrace! Teď na nich pilně pracuju, tak se se mnou modlete, ať se nakladatelství líbí :) Půjde o osm obrázků hlavních postav, které najdete na zadní dvoustraně knihy. Vpředu bude jako obvykle mapka, vzadu ilustrace ;-)

Také bych vás chtěla upozornit na nový rozhovor s blogerkou Veneou, najdete ho tady, myslím si, že stojí za přečtení hlavně proto, že Venea měla opravdu originální a velmi zajímavé otázky, že jsem se musela kolikrát nad odpovědí vážně zamyslet :D

Ode dneška jsem si pro Vás také přichystala várku nových článků, těšit se na ně můžete od zítra, každý den nebo každý druhý den tu budou přibývat asi až do konce týdne ;-)

Vaše Míša

Sen

12. září 2012 v 15:02 | Míša B.
Ahojky! Dneska tu pro vás mám povídky od jedné z vás, Markétky, která napsala krátké pokračování Křišťálů moci! Povídka se jmenuje Sen a je třeba možné, že se dočkáme i pokračování :) Tak ať se vám líbí!Poezie od Veru

7. září 2012 v 15:54 | Míša B. |  Vaše poezie
Po nějaké době opět báseň od nadané Veru Burgerové :) Básnička je o Awrixelovi, tak ať se vám líbí, je moc krásná!

Novinky a co se chystá

3. září 2012 v 13:42 | Míša B. |  Novinky SP
Přeji vám krásný začátek září a školního roku :)

Tak upřímně, kdo z vás se do školy těšil a kdo vy si raději prodloužil léto ještě o září? :D

Více o knize Syn pekel

3. září 2012 v 13:32 | Míša B.
SYN PEKEL
Pracovní název: Syn pekel - Touha Temnovlků (1. díl)

Oficiální název: Syn pekel - Vlčí krev

Země: Velwetie

Obsah:
Velwetii obývají tajuplní Temnovlci, kteří v zemi rozsévají strach a lidé nepředstavují nic, než jejich kořist. Oproti jiným svým vlkodlačím druhům mají jednu velkou výhodu - nedají se zabít. Neranova minulost je s nimi pevně svázána, ale on se od ní snaží ze všech sil odpoutat. Čarovný nektar Étarlininy slzy by mu mohl pomoci vrátit věci tam, kde byly. Ale jak si může být jistý, že zrada bude odpuštěna a hluboké rány zapomenuty?
Kvůli svému cíli je nucen spojit se s elfkou, kterou ze srdce nenávidí. Bude se ale muset vypořádat s její proměnou. Jak se Syn pekel zachová ve chvíli, kdy zjistí, že byl proti své vůli hrou osudů vtažen do bitvy mezi Třinácti démony?

Slogan: Všichni chceme milovat. Samota je prokletí.

Žánr: fantasy/horor

Hlavní postavy: Neran, Aragen, Liadel, Gerrat,
Vedlejší postavy: Etwik, Talem, Elniäd, Élia

Díly: 2 díly

Fantasy/bájné bytosti: vlkodlaci, elfové, trpaslíci

Datum vydání:
7. března 2013

Vydavatel: Fragment

Syn pekel

3. září 2012 v 13:16 | Míša B.Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.