Listopad 2012

3D TRAILER k Minotaurovi!

29. listopadu 2012 v 13:05 | Míša B. |  Novinky
Až se podíváte na tohle video, budete valit oči jako já!

Pan grafik Josef Novotný vytvořil úžasný 3D book teaser ke 4. dílu Křišťálů moci - MINOTAURUS. Dokonale zachycená atmosféra, úžasně poutavé a tajemné.

Video mi vzalo dech a myslím, že by mohlo navnadit spoustu nových čtenářů :) Proto Vás prosím pomozte mi teaser propagovat - můžete zveřejnit na svých stránkách, sdílet na facebooku, ukázat ho přátelům a známým, třeba budou i oni sdílet na FB... cest je mnoho :) Předem všem děkuju!!


Vlkodlaci nebo upíři?

27. listopadu 2012 v 20:47 | Míša B. |  Diskuze
Skoro jsem na rubriku diskuze zapomněla :) Dnes přicházím s novým tématem, o kterém můžeme vzájemně debatovat. Myslím, že je to jasné - Vlkodlaci nebo upíři? Koho byste si vybrali, kdo je vám sympatičtější nebo proč je nemusíte?

Vlastně je to zvláštní. Přitahují nás oba druhy. Já si pod upírem představým tajemnou, smyslnou a nebezpečnou bytost, muže, který se toulá po nocích a prostě nemůže nebýt sexy. Pod vlkodlakem vidím sílu, tvrdost a zuřivost, nezkrotnou povahu, divokého muže s vášnivým pohledem. Teď si vybrat :D

Ve skutečnosti, když se nad tím zamyslíme, měli by nám oba druhy nahánět strach. Což taky nahánějí, ale přitažlivost vítězí. Přitom odjakživa jsou upíři vnímáni jako krvelačné stvůry, mrtví, kteří vstali z hrobu. Rozhodně na nich nebylo nic
atraktivního. Vlkodlaci byli pro změnu šílené bestie, odporní netvoři, ve které se člověk proměnil, aniž by si to uvědomil.

Takže proč se z nich dnes stali tak oblíbené symboly tajuplnosti a krásy?
Můžeme o tom diskutovat ;-)

Vyhlášení 2. kola Vlčí soutěže!

20. listopadu 2012 v 14:42 | Míša B. |  Soutěže
Tak a je tu vyhlášení!

Jste zvědaví? Máte na co, přišlo mi spoustu zajímavých nápadů na příběhy! Mám radost, že je mezi námi tolik nápaditých autorů! Za vítěze jsem ale mohla vybrat jen jednoho, ačkoli všechny příběhy byly něčím zajímavé.

Cena je knížka Thomase Breziny Klub záhad: Tajemství stříbrných vlků, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment. A kdo tuhle krásnou knížku vyhrává?


Zajímavost: Většina příběhů vypráví o dívce, která bydlí na kraji lesa, nebo do lesa ráda chodí :D

Účastníci 2. kola VS

20. listopadu 2012 v 14:42 | Míša B. |  Soutěže
Tady si můžete přečíst práce účastníků 2. kola Vlčí soutěže. Na požádání autorů jejich práce smažu. Tímto všem děkuji za krásné příspěvky! :)

Rozhovor s redaktorkou Renatou Petříčkovou!

16. listopadu 2012 v 14:33 | Míša B. |  Co se děje
Zdravím po delší odmlce :)
Ráda bych se pochlubila s krásným článkem od paní redaktorky a spisovatelky Renaty Petříčkové na popelky.cz, a tímto jí moc děkuju za rozhovor a všechnu podporu! Článek si můžete přečíst ZDE, ať se líbí ;-)

Jinak co nového? Samozřejmě chystám vyhlášení 2. kola Vlčí soutěže, mám volný víkend, tak se k tomu SNAD konečně dostanu! Poslední dobou vážně nevím, kde mi hlava stojí. Ale dostala jsem teď korekturu Syna pekel od své paní redaktorky a jak se tím tak probírám, jsem sama překvapená, že se mi to líbí :D Moje sebekritické já je totiž při čtení korektury vždycky nespokojené :D

Také pracuji na nějakých obrázcích a celkově chystám nový web/blog zaměřený jen na mou výtvarnou tvorbu. Bude i článek o postavách ze Syna pekel a před Vánoci vás čeká překvapení :D

Co byste ještě rádi? Nerada bych, aby to tu upadalo, jen proto, že nemám čas ani energii. Tak snad to tu zase dáme do kupy ;-)

Fanfiction na Křišťály moci a Poselství jednorožců

6. listopadu 2012 v 20:54 | Míša B.
Křišťály moci a Poselství jednorožců se k mé velké radosti staly inspirací pro mnoho z vás k vlastním povídkám! Tady Vám přináším přehled těch z vás, kdo na svém blogu nějakou tu FF na KM nebo PJ publikují. Pokud na seznamu chybíte a chcete na něm být, pište na michaela.nelien@seznam.cz ;-)Nika Roovy: nika-roov.blog.cz, povídka Poslání srdce

Venea: vlachovakaterinakate.blog.cz , povídka Sen

Ariven: ariven.blog.cz, povídka Smrtonoška


Parala: parala.blog.cz, povídka Naděje v nás


Ewril: ewril13.blog.cz, povídka TajemstvíCathrin a Lerry: lucky-kat.blog.cz, povídka Neposkvrněná
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.