Leden 2013

2. úryvek ze SP - Vlčí krev

29. ledna 2013 v 18:11 | Míša B. |  úryvky SP
Připravila jsem si pro vás další krátký úryvek z Vlčí krve. Snad se bude líbit ;-)

Datum vydání SP posunuto...

24. ledna 2013 v 10:28 | Míša B. |  Novinky SP

Vyděsil nebo zklamal vás nadpis článku?
To nemusí! :D

Obrázky k Minotaurovi

19. ledna 2013 v 12:25 | Míša B. |  Novinky
Dneska se na chvilku vrátíme ke Křišťálům, konkrétně k poslednímu dílu. Namalovala jsem dva obrázky, jedná se o scény z Minotaura a vsadím se, že určitě uhodnete, o jakou scénu, popřípadě z jaké kapitoly, se jedná ;-)
Plánuju ještě další obrázky, tak se tady snad brzo objeví ;-)


Zrozena ze smrti

16. ledna 2013 v 13:37 | Míša B. |  Co se děje
Do sekce EXTRA - rubrika Rozpracovaná díla teď přibude nový kousek. Ráda bych Vám představila další můj připravovaný příběh. Jedná se o upíří tématiku a ti z vás, kdo navštěvují i můj nelien.blog.cz a znají povídku Kroky temným osudem, se můžou radovat. Příběh je psaný právě na motivy této mé povídky :)OBÁLKA k Vlčí krvi ODHALENA!

11. ledna 2013 v 16:53 | Míša B. |  Novinky SP
Tak!
Protože jsem v komentářích k minulému článku zaznamenala, že pár z vás už narazilo na obálku k Synovi pekel na internetu, řekla jsem si, že než se pídit po netu, jako první byste si ji měli prohlédnout u mě :) Původně jsem ji chtěla nechat jako překvapení až do vydání, ale když už je to venku... odhalívám to veeelké tajemství :D

Pro mě je obálka dokonalá, myslím, že se vám bude líbit. Je to něco úplně jiného, než jsem doposud měla. Je to přesně to, co jsem si přála celou dobu, co píšu. Předčila mé představy a tímto za ni panu Vyoralovi strašně moc děkuju!

Aktualizace

9. ledna 2013 v 17:00 | Míša B. |  Co se děje
Po vánoční odmlce se vám zase ozývám :)

Chystám si pro vás novou várku článků, takže bych vás o svých plánech ráda trošku obeznámila. Zrovna jsem dodělala nové klikací ikonky k rozcestníku Syna pekel ZDE, snad se líbí ;-) Myslím, že se ke knize víc hodí.

Jinak co se týče úryvků ze SP, tak budou asi celkem 4, dva teď v lednu a dva v únoru. Takže myslím, že se ještě máte na co těšit ;-)

Také chystám dva nové obrázky k Minotaurovi, přehled postav k Synovi pekel, shrnutí nedávných besed a fotky a pak dvě větší novinky:

1. aktualizace Rozpracovaných děl: přibudou asi 3 nové příběhy, na kterých teď pracuju a které jsem předložila k vydání. Dozvíte se nějaké info o ději a také bude obrázek.

2. plánuji rozhovory se známými osobnostmi na tvůrčím poli. Co na to říkáte? Chystám se oslovit redaktorku, animátora, ilustrátorku, spisovatele, malíře... Mohlo by to být pestré :) Půjde vlastně o takový menší projekt o zajímavých profesích, které by vás mohli zajímat, a o kterých bychom se chtěli dozvědět něco víc. Jaká profese by zaujala vás?


A na závěr? Rozjíždím novinku na mém blog-galerii: NECHTE SI NAMALOVAT SVÉHO MAZLÍČKA!
Jak asi chápete, na přání Vám namaluju-nakreslím vašeho mazlíčka - ať je pejsek, kočička, křeček, králík nebo třeba želva! Stačí zaslat jeho fotku a je to! A máte hezkou památku na celý život :)


Tak, co říkáte nové info?
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.