Březen 2013

O křtu v Luxoru...

22. března 2013 v 12:30 | Míša B. |  Co se děje
Pokřtěním Syna pekel - Vlčí krev v paláci knih Luxor v Praze se mi splnil sen. Byla jsem nadšená. Sice jsem byla už dva dny předem nervózní, aby všechno klaplo, ale stálo to zato! Atmosféra byla úžasná a to díky vám! Jsem tak ráda, že jste přijeli! Moc si toho vážím a nemohla jsem uvěřit vlastním uším, že někteří přijeli až z Moravy nebo z Krkonoš! Páni, děkuju :)Magnesia Litera

19. března 2013 v 16:06 | Míša B. |  Co se děje
Moji drazí čtenáři,

všichni určitě znáte Magnesiu Literu. Právě teď probíhá hlasování o nejoblíbenější knížku v kategorii KOSMAS CENA ČTENÁŘŮ. Vybírat můžete z českých knih vydaných v roce 2012 a pokud budete hlasovat, můžete navíc vyhrát poukázku 200 Kč na nákup knih v internetovém knihkupectví Kosmas.

Nové fórum k SP

18. března 2013 v 16:17 | Míša B. |  Novinky SP
Pěkné pondělní odpoledne :)

Vlčí krev už je nějakou chvilku v prodeji a tak jsem se rozhodla zřídit pro vás fórum, kde můžete o 1. dílu diskutovat. Je to vůbec první fórum, které jsem se pokusila vytvořit, tak doufám, že bude fungovat :D

Samozřejmě varuji ty, kteří ještě knihu nečetli - fórum slouží jako diskuze o ději, postavách a všem, co vás k SP napadne, takže by nebylo dobré, kdyby do něj nahlédli i ti z vás, kteří se na knížku teprve chystají :)

Odkaz je nahoře pod obrázkem SP - FÓRUM. Ať se vám líbí ;-)


PS: Brzy se tu objeví fotky a info a křtu ze 14. 3. 13 ;-)

Video z vernisáže

10. března 2013 v 11:41 | Míša B. |  Co se děje
Ahoj! Díky panu Peterkovi se teď můžete podívat na záznam z mé sedlčanské vernisáže obrazů, která proběhla 4. března v našem Kulturním domě Josefa Suka!

Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.