Duben 2013

Nová fóra k Vlčí krvi

29. dubna 2013 v 19:01 | Míša B. |  Co se děje
Většina z vás má asi Vlčí krev přečtenou, a ti kdo ještě nemají, nás určitě dohoní :)
Ale pro ty "zasvěcené" jsem zřídila nová fóra, kde můžete diskutovat, bavit se a vyměňovat si názory třeba na postavy v SP anebo si povídat třeba o lásce. Myslím o té v knížce :) Zatím se sice jenom rodí, ale tím je aspoň dán větší prostor fantazii, co říkáte? Takže: koho byste spárovali vy? :)
Jednorožci slaví další úspěchy!

12. dubna 2013 v 18:35 | Míša B. |  Co se děje
V září to bude neuvěřitelných 5 let, co Jednorožci spatřili světlo světa, a pořád slaví úspěchy. Jsem za to strašně moc šťastná a vděčná a doufám a věřím, že se stejně dobře (a klidně může i líp :D ) bude dařit i mým dalším knížkám. Moc vám děkuju, protože Jednorožci mají úspěch hlavně díky vám! :)

EDIT: OMNIBUS POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ VYCHÁZÍ UŽ 8. 10. 2013! :)Besedy v: Kamenici nad Lipou, Benešově, Březnici, Táboře, Hořovicích a Děčíně!

11. dubna 2013 v 19:15 | Míša B. |  Besedy
Besedy jsem dlouho zanedbávala! Myslím tím jejich souhrn a popis, co se týče besedování tak nezahálím ani trochu, spíš naopak :D A jsem za to moc ráda! Je to neuvěřitelný pocit a zážitek, když se můžu setkat s vámi, mými skvělými čtenáři :)

Tradice a zvyky smečky

10. dubna 2013 v 11:05 | Míša B. |  Zajímavosti SP
Po delší nečinnosti jsem zase zpět. Připravila jsem pro vás článek, kde si můžete přečíst více o smečce Temnovlků ze Syna pekel. Ale pozor, článek může obsahovat SPOILERY.
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.