Červenec 2013

Tajemství

30. července 2013 v 19:16 | Míša B. |  Co se děje

Každý z nás má sny. Každý má touhy a přání. Ale ne všichni věříme, že se naše sny mohou uskutečnit.

Není to tak dlouho a ani já jsem nevěřila. Netroufala jsem si vyslovit nahlas svůj největší sen, protože mi připadalo absurdní, že by se mohl splnit. Dnes je všechno jinak. Dnes věřím, že cokoli je schopna si lidská mysl představit, to se zhmotní.
E-BOOK: TERIENINA MINULOST

22. července 2013 v 13:39 | Míša B. |  Co se děje
Kdo z vás miluje pár Terien + Sorgan a kdo z vás stále čeká na pokračování povídky Terienina minulost? Pro nezasvěcené: Terienina minulost je krátká milostná povídka na mou knižní sérii Křišťály moci, podívat se můžete ZDE.

EDIT: E-KNIHY: České e-knihy jsou ve formátech ePub, PDF i MOBI nejen pro čtečky Kindle, ale i PC (nepotřebujete čtečku) nebo tablety.

Chcete znát můj názor na váš příběh?

18. července 2013 v 15:20 | Míša B. |  Co se děje

Ahoj všichni,
Toužíte napsat svůj vlastní příběh? Dokonce už ho píšete, ale nahlodávají vás pochybnosti, máte strach, že nepíšete dost dobře? Potřebovali byste radu, povzbuzení nebo kritiku? Vím sama, jak moc pomůže, když vám někdo povolaný prostě řekne "tohle nedělej" nebo "tady je chyba a tohle je naopak skvělý!". Člověku to pomůže, posune ho to dál.

EDIT: viz níže...

Nejlepší 1. díl?

15. července 2013 v 17:15 | Míša B. |  Diskuze
Znovu potřebuji vaši pomoc. Prosím vás o hlasy v anketě. Jedná se o to, abyste si zkusili představit všechny 1. díly mých knížek. Představte si, že byste nečetli zbytek, pouze 1. díl od každé série - 1. díl od Jednorožců, 1. díl od Křišťálů a 1. díl od Syna pekel. Který by vás nejvíc zaujal, který se vám nejvíc líbí?

Podívejte se na anotaci, na obálku... který příběh vypadá na první pohled nejpoutavěji, nejzajímavěji, najoriginálněji?

Prosím hlasujte a klidně i diskutujte ;-)KŘEST 2. DÍLU SYNA PEKEL!

11. července 2013 v 19:59 | Míša B. |  Co se děje
Líbilo se Vám v Paláci knih Luxor na křtu Syna pekel - Vlčí krev? Anebo jste toužili dorazit, ale z nějakého důvodu to nešlo?
Teď je tu další šance se potkat! A to přímo na KŘTU 2. DÍLU SYN PEKEL - V MOCI DÉMONŮ!


OBÁLKA K 2. dílu Syna pekel!

1. července 2013 v 16:25 | Míša B. |  Novinky SP
Obálka k 2. dílu Syna pekel - V moci démonů, už se na internetu objevila, ale myslím, že všichni z vás ji ještě neviděli. Aspoň doufám :-D Ráda bych Vám ji totiž představila sama a tak - TADY JE!

Já sama jsem z ní opět unešená, předčila mé představy a myslím si, že je to zase něco úplně jiného než Vlčí krev, a to je dobře. Děkuji panu Vyoralovi za skvělou práci :)

A co říkáte vy?


Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.