Chcete znát můj názor na váš příběh?

18. července 2013 v 15:20 | Míša B. |  Co se děje

Ahoj všichni,
Toužíte napsat svůj vlastní příběh? Dokonce už ho píšete, ale nahlodávají vás pochybnosti, máte strach, že nepíšete dost dobře? Potřebovali byste radu, povzbuzení nebo kritiku? Vím sama, jak moc pomůže, když vám někdo povolaný prostě řekne "tohle nedělej" nebo "tady je chyba a tohle je naopak skvělý!". Člověku to pomůže, posune ho to dál.

EDIT: viz níže...


A právě tohle vám teď nabízím. Neříkám, že jsem nějaký odborník, já sama se pořád učím a vyvíjím, ale protože se na mě obrací stále více vás, pisálků, s prosbou o přečtení právě vašeho příběhu, povídky, knížky, rozhodla jsem se nabídnout své "rady a postřehy" veřejně :)

Snad ale pochopíte, že čtení a hodnocení vašich příběhů mi zabere dost času, i mě stojí úsilí a píli, abych vám správně pomohla, a protože peníze jsou zkrátka stále potřeba, jako všude jinde i já musím své malé "služby" zpoplatnit. Tady je můj mini ceník:

Vyhodnocení 15 stran textu ve Wordu = 90 Kč
Dostanete písemně můj názor na vaše psaní, rady, postřehy, zkrátka takové hodnocení
+ navíc tipy na zlepšení

TO ZNAMENÁ: zasílejte POUZE 15 stran NEBO 8 stran za 48,- ( 1 strana = 6 Kč). Na vyhodnocení celého textu (což bývá víc jak 100 stran) bych opravdu neměla čas.

1. Nechceme hodnotit příběh, ale psaní autora a to se často pozná už po pár stránkách.
2. Většina čtenářů mi stejně posílá a chce znát názor pouze na své začátky (kolem 20 stran).

Objednávky pište na michaela.nelien@seznam.cz , do předmětu uveďte HODNOCENÍ TEXTU.

Platba probíhá předem převodem na můj účet.


Prosím, jestli vás má nabídka zaujala, sdílejte tuto ikontu na svém blogu, můžete si ji umístit do menu nebo kamkoli jinam, moc děkuju :)

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 klára | 18. července 2013 v 21:20

Ráda bych slyšela tvůj názor, ale 100 kč je hodně :-(

2 ewril | Web | 18. července 2013 v 23:43

No nevím, nápad je to super ale musím si to ještě promyslet:)

3 Karolína K. 44 | 19. července 2013 v 8:53

Ahoj, nápad je to sice super, ale 100 Kč za 15 stránek ve Wordu bych nedala (protože první díl mého příběhu má okolo 90ti stran ve W.). Navíc ho už mám dávno dopsaný :).

4 all-is-magic | E-mail | Web | 19. července 2013 v 9:32

Nabídka zní opravdu zajímavě, hlavně pro začátečníky. Já se raději budu řídit svojí intuicí a tak nějak doklopýtám ke kvalitnější tvorbě sama :D No jo, jsem zarytý samouk :)

5 Kate | Web | 19. července 2013 v 11:39

To zní skvěle, ale jelikož stále trpím nedostatkem peněz... :D A souhlasím s all-is-magic, taky se raději vše učím sama. :)

6 Evelin-tajemník | 19. července 2013 v 19:02

Ahojky všem jistě každý může trpit finanční krizí vydání knihy přece jen taky něco stojí. Takže to není nic neobvyklého. Něco jiného by bylo kdyby Míša z tohoto chtěla nějaké peníze pro sebe. A však chce to pro nás kvůli dalšímu vydání knihy. Já sám trpím bohužel hodně velkou finanční krizí. A teď jsem rád když zaplatím účty ani toto není můj počítač ze, kterého píši jsem v knihovně,ale to jsem odbočil takže jasně a zkrátka neděláto pro sebe dělá to pro čtenáře.

7 Kakiko | E-mail | 19. července 2013 v 20:02

Chtěla bych ti říct, že k tobě tak trochu vhlížím. Ne jako ke vzoru, ale jako k mladé holce, které se podařilo zaujmout Fragment a vydat knihu. Tohle je můj sen.
Momentálně dopisuji svůj první román, ale myslím, že se s tebou nepodělím. Chápu, že to bere čas a síly. Zadarmo dneska nikdo nedělá, že? To samozřejmě nemyslím nějak zle, jen blbec by nabízel služby a nic si za to nevzal. Já se s tím ale poperu sama.
Přeji ti hodně štěstí, inspirace a čtenářů!

8 Toronto | 21. července 2013 v 11:31

A co dát třeba 25Kč za 15 stránek?

9 Kája | 21. července 2013 v 18:19

Ahoj,.. Promiň Míšo, ale musím souhlasit s většinou. 100Kč za 15 stran? To je vážně dost. To si radši ohodnotim sama.., nebo se zeptám někoho komu důvěřuji a potom to ohodnotí podle toho jak se mu příběh líbí. Chápu, že peníze teď jsou třeba pořád, ale nevím jestli ti to někdo pošle. -Tohle si vůbec neber zle. Je to jen můj názor. Tvoje knížky jsou úžasný a tvůj názor bych věděla moc ráda, ale je to pro mě hrozně hodně peněz ;/ .

10 Nuray | 21. července 2013 v 18:55

No jo, za kvalitu se platí :-) taky bych však měla problém, neboť můj (nedopsaný) příběh má zatím 127 stránek, takže bych se nedoplatila. Nic není zadarmo, u profesionála by to bylo mnohem dražší. Navíc se s tím chci poprat nějak sama. Ale nabídka je to moc hezká, snad se ti někdo ozve! :-)

11 Míša | 22. července 2013 v 9:55

Samozřejmě je mi jasné, že nikdo nebude chtít ohodnotit celý příběh, to by bylo moc peněz! :D Měla jsem na mysli jen ten začátek, protože mi spoustu lidí posílá právě své začátky. Co se týče ceny, věřte mi, že to vůbec není moc v porovnání s jinými autory, kteří podobné služby nabízejí. Tam to jde do tisíců. Ale chápu vás, je to pouze nabídka a nikoho k ničemu nenutí ;-)

12 Dell | 22. července 2013 v 9:58

Sem napište komentář Tak nějak jsem nejdřív doufala a radostně čekala, že to nebude za peníze, ale dneska zadarmo nic nedostaneš, že ? :D :(
Ale 100 kč za 15 stránek ?? To je trochu moc, ne...? Těšila jsem se, že nabídky využiju, protože by mě Tvůj názor upřímně zajímal, ale za zpoplatnění, a ještě ke všemu za takovéhle zpoplatnění.....to radši budu spoléhat sama na sebe nebo poprosím někoho kolem sebe...a možná že to výjde na stejno.

Takže za mě ne. :(

13 Mei-riefel | 22. července 2013 v 14:01

Těšila jsem se. Doufala jsem, že to budeš mít třeba na podobném principu, jako Temnářka. Lidi se zapíšou a ona jejich dílka čte v pořadí v kterém se zapsali. Rozhodně to není 15 stránek, ale třeba jednorázovka.

Ale 100 kč... Blbá stovka, že ? Ale to je taky dost. I kdybych měla finance, abych do toho investovala, tak bych to asi neudělala. A jak už bylo zmíněno v ostatních komentářích: Dnes není nic zadarmo.

Neber si to osobně... Mám ráda tebe jako spisovatelku a tvé knihy též. Není to špatný nápad, ale se mnou nepočítej...

14 Elin | E-mail | 22. července 2013 v 17:22

Je moc zajímavé si přečíst, kolik lidí píše vlastní příběhy/knížky... :)
Je fajn vědět, že je takových lidí jako jsem já víc, protože v mém okolí nikdo takový není... :/
Jen bych chtěla napsat něco pro "samouky": Taky jsem si říkala, že jsem samouk, že se tím prokoušu sama a dám to přečíst svým blízkým... Jenže pokud chceme psát kvalitně, sám to nezvládne nikdo- každý potřebuje někoho, s kým konzultuje nápady atd. a pokud dáte povídku/knížku přečíst jen svému bližšímu okolí, většina z nich vám řekne, že se jim to líbí jen proto, že Vás mají rádi a nechtějí se vás dotknout...
Upřímně nevím, jestli se z 15 stránek dá poznat talent případně dobrý nápad na příběh- to mi přijde zásadnější než že to stojí 100 Kč... Asi by pro mě bylo lepší poslat stručnou "kostru" příběhu a pak třeba i ten začátek... Ale taky bych se rozmýšlela. Ovšem nemůžeme žádat ničí čas a práci zadarmo, jak už tady bylo mnohokrát napsáno... :)
To je ale pouze můj názor a prosím neberte si to nikdo, ani vy samouci, špatně... :)

15 Allia Tride | E-mail | Web | 22. července 2013 v 18:42

U mě ani tak nehrají roli peníze, ale když už bych měla za názor a postřehy platit, našla bych si někoho zkušenějšího a zběhlejšího, kdo ve spisovatelském světě bloudí o trochu déle než ty - tím tě nechci nijak urazit, ale jak si sama řekla, pořád se máš co učit... :)
Nicméně myslím, že toho i tak využiji. Tvůj názor na mé marné snažení by mě jistě zajímal.

16 Inka | E-mail | Web | 23. července 2013 v 13:07

Mě by tvůj názor docela zajímal a ta stovka... hm... no nevím, musela bych nad tím hodně přemýšlet. Taky musím dát za pravdu Allia Tride, zatím jsi celkem nezkušená autorka v porovnání s jinými :) Možná časem, rozhodně je to zajímavá nabídka...

17 Elin | E-mail | 23. července 2013 v 13:32

Tak já myslím, že každý autor se musí pořád vyvíjet... :)

18 Míša | 23. července 2013 v 16:57

[15]:

[16]: Myslím, že zkušeností mám dost a stále učit a vyvíjet se by měl každý autor (ať je mu 16 nebo 50) :) Ale když vám připadám málo zkušená, texty mi neposílejte. Určitě bude stát za to vyhledat si zkušenější autory a zaplatit si pár tisíc, například u paní Markéty Dočekalové (můj tip).

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.