Nová adresa oficiálních stránek

24. října 2013 v 13:25 | Míša B.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MICHAELY BURDOVÉ PŘESUNUTY NA ADRESU:

https://michaelaburdova.wixsite.com/spisovatelkaTak je to tady. Rozhodla jsem se přestěhovat a tímto blog.cz opouštím. Je to zvláštní, z počátku jsem z toho měla hodně smíšené pocity, protože jsem tu s vámi strávila 4 roky a byly to krásné roky, ale zároveň už jsem delší dobu (docela dlouhou dobu) cítila, že je na čase vytvořit něco profesionálnějšího. Tak jsem se o to pokusila. S výsledkem jsem spokojená, samozřejmě se budu snažit web stále vylepšovat, tvorba mi dala dost zabrat, takže doufám, že se vám tam bude líbit alespoň stejně tak, jako tady :)

Chtěla bych vám všem tímto moc a moc poděkovat za to, že jste to tady se mnou ty roky vydrželi a stále se vraceli. Jsem za to moc vděčná a věřte mi, že mám radost z každé návštěvy. Mnohdy jste mi poskytli motivaci, inspiraci i víru, že má smysl pokračovat dál, takže jste mě pozvedli i v těch temnějších období (která si nechávám pro sebe, ale kolikrát jste mi vykouzlili úsměv na tváři, aniž byste to věděli :) ).

Pevně tedy doufám, že se budete rádi vracet i na můj nový web. Je to sice úplně něco jiného, než bylo na blogu, ale i tak... hlavní funkci má. Věnujete mé tvorbě a je stvořen pro vás, vězte, že všechna energie, čas a píle jsou vynaloženy kvůli vám, mým čtenářům :)

A ještě na závěr: hodně věcí se bude dít a přesouvat i na facebook, takže pokud nejste v některé ze skupin Křišťály moci, Poselství jednorožců, Syn pekel nebo Terienina minulost, neváhejte se přidat ;-) Nebo se stačí podívat na mou facebookovou stránku.

Tak ahoj!

OFICIÁLNÍ STRÁNKY MICHAELY BURDOVÉ PŘESUNUTY NA ADRESU:

https://michaelaburdova.wixsite.com/spisovatelka

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 . | 24. října 2013 v 18:19 | Reagovat

Jsem ráda, že máš krásné nové stránky. Budu na ně určitě chodit.

2 Terka | 25. října 2013 v 15:10 | Reagovat

Můžu se zeptat, jestli je na nových stránkách nějaká možnost diskutovat s ostatními čtenáři. Zatím jsem ji totiž nenašla. Jinak ta fialová na pozadí je moc hezká.

3 Lili Blue | Web | 30. října 2013 v 12:31 | Reagovat

Ty stránky jsou pěkně udělané a krásně přehledné. Tleskám

4 Maki | 1. listopadu 2013 v 22:00 | Reagovat

Také jsem moc ráda že máš nové stránky, jen se mi po tady těch bude asi stýskat tak nějak sem si tu zvykla :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.