Co se děje

Pozvánka na křest!

2. září 2013 v 13:33 | Míša B.
Konečně mám pro vás pozvánku! Tímto vás všechny srdečně zvu na svůj křest SYNA PEKEL - V MOCI DÉMONŮ! Křest se koná v paláci knih Luxor na Václaváku, jako minule :)

Celým večer bude opět provázet skvělá moderátorka Hanka Koutná a kdo bude kmotrou 2. dílu Syna pekel? Úžasná spisovatelka Jenny Nowak! Milujete upíry? Její knihy jsou proto pro vás to pravé! Doporučuju například Jinou rasu ;-)

Křest se koná v pondělí 16. září v 17:00 hodin.
Knížku si můžete na křtu rovnou zakoupit a taky si klidně přineste podepsat všechny knížky, budu ráda ;-)

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Anotace - Terienina minulost

21. srpna 2013 v 15:20 | Míša B.
Sice jsem původně plánovala vydání Terieniny minulosti ještě v létě, ale bohužel se to trochu protáhne. Počítám ale, že na podzim bude určitě! (Kdo ještě netuší oč jde - povídka na motivy Křišťálů moci - Terienina minulost - vychází jako e-book).

Ráda bych Vám teď představila anotaci. V současnosti navíc pracuji na ilustracích, které se v knize objeví, a když to klapne, bude mým počinem i obálka. Když se mi tedy povede a bude se líbit :)

Poděkování

14. srpna 2013 v 14:00 | Míša B.

Jistě si pamatujete na můj článek s nabídkou mého ohodnocení vašich textů.

Ráda bych Vám tímto moc poděkovala za pěkný ohlas, kterého se nabídka dočkala! Mám radost a vážím si toho, že mi své texty poslalo k ohodnocení tolik z vás! Děkuji, že ve mně vkládáte takovou důvěru.
---->

Tajemství

30. července 2013 v 19:16 | Míša B.

Každý z nás má sny. Každý má touhy a přání. Ale ne všichni věříme, že se naše sny mohou uskutečnit.

Není to tak dlouho a ani já jsem nevěřila. Netroufala jsem si vyslovit nahlas svůj největší sen, protože mi připadalo absurdní, že by se mohl splnit. Dnes je všechno jinak. Dnes věřím, že cokoli je schopna si lidská mysl představit, to se zhmotní.E-BOOK: TERIENINA MINULOST

22. července 2013 v 13:39 | Míša B.
Kdo z vás miluje pár Terien + Sorgan a kdo z vás stále čeká na pokračování povídky Terienina minulost? Pro nezasvěcené: Terienina minulost je krátká milostná povídka na mou knižní sérii Křišťály moci, podívat se můžete ZDE.

EDIT: E-KNIHY: České e-knihy jsou ve formátech ePub, PDF i MOBI nejen pro čtečky Kindle, ale i PC (nepotřebujete čtečku) nebo tablety.

Chcete znát můj názor na váš příběh?

18. července 2013 v 15:20 | Míša B.

Ahoj všichni,
Toužíte napsat svůj vlastní příběh? Dokonce už ho píšete, ale nahlodávají vás pochybnosti, máte strach, že nepíšete dost dobře? Potřebovali byste radu, povzbuzení nebo kritiku? Vím sama, jak moc pomůže, když vám někdo povolaný prostě řekne "tohle nedělej" nebo "tady je chyba a tohle je naopak skvělý!". Člověku to pomůže, posune ho to dál.

EDIT: viz níže...

KŘEST 2. DÍLU SYNA PEKEL!

11. července 2013 v 19:59 | Míša B.
Líbilo se Vám v Paláci knih Luxor na křtu Syna pekel - Vlčí krev? Anebo jste toužili dorazit, ale z nějakého důvodu to nešlo?
Teď je tu další šance se potkat! A to přímo na KŘTU 2. DÍLU SYN PEKEL - V MOCI DÉMONŮ!

Letní nabídka obrázků

18. června 2013 v 12:02 | Míša B.
Ahojky! Blíží se léto a já si pro vás nachystala letní akci se slevami :) Myslím, že je to skvělá příležitost, pokud jste přemýšleli nad nějakými obrázky k mým knížkám ;-)

Duše pisálka

17. června 2013 v 20:15 | Míša B.
Už jste slyšeli o skvělém nápadu Veru Burgerové známé jako Nika Roovy? Její nový projekt Duše pisálka vám dává šanci na vlastní tištěnou knihu básní! Lépe řečeno - vy můžete být autorem!
A co já? Já jsem v porotě :-D

Ztracení III od Adama

17. června 2013 v 11:24 | Míša B.

Pamatujete na povídku na motivy Křišťálů moci od čtenáře Adama? Tak tady máme 3. část! Ať se vám líbí ;-)

II. část: ZDE

I. část ZDE

Veletrh Svět knihy 2013

11. června 2013 v 16:06 | Míša B.
Ráda bych vám trošku povyprávěla o mé besedě na Veletrhu Svět knihy 18. května 2013. Mnozí z vás na veletrh taky vyrazili a tak jsme se mohli setkat a já vám za to moc děkuju! Byl to pro mě úžasný zážitek a jsem strašně moc ráda, že vás na besedu dorazilo tolik! V literární kavárně bylo totiž úplně plno!! A to je pro autora něco úžasné, takže díky! :)

Recenze na tílko z T-shock.cz

4. června 2013 v 18:30 | Míša B.
Už jste někdy zkoušeli vyrobit si vlastní tričko? A teď nemyslím jakože doopravdy, ušít si ho a tak. Myslím tím využít službu, kde si můžete vybrat vlastní design trička.

Já to zkoušela. T-Shock.cz nabízí výrobu triček a dárkových předmětů s vlastním potiskem, což je skvělá věc. Můžete si vybrat z velkého množství již hotových obrázků nebo nápisů, nebo rovnou z hotových triček, nebo si vytvořit vlastní potisk. Slouží k tomu jednoduchý tvořič přímo na stránkách T-shock.

Prosím, poraďte!

7. května 2013 v 16:12 | Míša B.
Když vám položím otázku, která kapitola z Vlčí krve je pro vás nejlepší, jaká bude vaše odpověď? Potřebuji vybrat nejzajímavější (nejlepší, nejnapínavější, atp.) kapitolu a kdo jiný by mi pomohl lépe než vy, čtenáři? :) Tak vás prosím, napište do komentářů vaši nej kapitolu, pokud možno můžete připsat i scénu z kapitoly (pár slovy). Z nejčastěji zmiňovaných kapitol v komentářích sestavím anketu.

A proč to po vás chci? Chystám se nechat si přeložit ukázku do jiného jazyka ;-)

Děkuju!

Maxarel a Veragin

3. května 2013 v 15:13 | Míša B.
Nedávno jsem Vám slíbila obrázek z Poselství jednorožců podle toho, jaký si zvolíte v anketě. Vyhrál Maxarel a Veragin a slíbený obrázek je tady :)
Tak mě napadá... často čtu o tom, jak jste si Maxarela oblíbili, stejně tak potom Sorgana... na těch záporácích vážně něco je, že jo :D Zatím sleduju, že i Neran patří mezi vaše nej hrdiny a to mě těší, protože i já záporáky ráda ;-)

--->

Nová fóra k Vlčí krvi

29. dubna 2013 v 19:01 | Míša B.
Většina z vás má asi Vlčí krev přečtenou, a ti kdo ještě nemají, nás určitě dohoní :)
Ale pro ty "zasvěcené" jsem zřídila nová fóra, kde můžete diskutovat, bavit se a vyměňovat si názory třeba na postavy v SP anebo si povídat třeba o lásce. Myslím o té v knížce :) Zatím se sice jenom rodí, ale tím je aspoň dán větší prostor fantazii, co říkáte? Takže: koho byste spárovali vy? :)Jednorožci slaví další úspěchy!

12. dubna 2013 v 18:35 | Míša B.
V září to bude neuvěřitelných 5 let, co Jednorožci spatřili světlo světa, a pořád slaví úspěchy. Jsem za to strašně moc šťastná a vděčná a doufám a věřím, že se stejně dobře (a klidně může i líp :D ) bude dařit i mým dalším knížkám. Moc vám děkuju, protože Jednorožci mají úspěch hlavně díky vám! :)

EDIT: OMNIBUS POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ VYCHÁZÍ UŽ 8. 10. 2013! :)


O křtu v Luxoru...

22. března 2013 v 12:30 | Míša B.
Pokřtěním Syna pekel - Vlčí krev v paláci knih Luxor v Praze se mi splnil sen. Byla jsem nadšená. Sice jsem byla už dva dny předem nervózní, aby všechno klaplo, ale stálo to zato! Atmosféra byla úžasná a to díky vám! Jsem tak ráda, že jste přijeli! Moc si toho vážím a nemohla jsem uvěřit vlastním uším, že někteří přijeli až z Moravy nebo z Krkonoš! Páni, děkuju :)


Magnesia Litera

19. března 2013 v 16:06 | Míša B.
Moji drazí čtenáři,

všichni určitě znáte Magnesiu Literu. Právě teď probíhá hlasování o nejoblíbenější knížku v kategorii KOSMAS CENA ČTENÁŘŮ. Vybírat můžete z českých knih vydaných v roce 2012 a pokud budete hlasovat, můžete navíc vyhrát poukázku 200 Kč na nákup knih v internetovém knihkupectví Kosmas.

Video z vernisáže

10. března 2013 v 11:41 | Míša B.
Ahoj! Díky panu Peterkovi se teď můžete podívat na záznam z mé sedlčanské vernisáže obrazů, která proběhla 4. března v našem Kulturním domě Josefa Suka!

POZVÁNÍ

25. února 2013 v 9:56 | Míša B.
Hezký zasněžený den!

Na začátek se omlouvám za delší nečinnost, ale celý únor nevím, co dřív, takže mi na blog nezbývá vůbec čas. Právě opravuju 2. díl Syna pekel, domlouvám křest a do toho ještě zařizuju vernisáž a pracuju na nových obrazech. Nehledě na pár starostí, který mě prostě nemohly minout.

No ale tenhle článek má být radostný! Jde totiž o pozvání!
 
 

Reklama

Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.