Fragment - knihy

Chladné ostří

8. října 2013 v 9:45 | Míša B.
Krátné hodnocení thrilleru Chladné ostří.

Krvavá Romance

19. září 2012 v 20:08 | Míša B.
Dnes bych vám ráda představila další knížku od nakladatelství Fragment, která by vás mohla zaujmout :)
Recenze pod perexem.

Kravavá romance - Polibek nesmrtelnosti
Alice Moon

Jako by nestačilo, že je Sára osamělá a nemá mnoho přátel, neustále ji navíc pronásledují hororové sny. Když na začátku školního roku nastoupí do Sářiny třídy nový kluk Dustin, její život se převrátí naruby. K tajemnému spolužákovi ji něco nevysvětlitelně přitahuje. Zdá se jí, že je spojuje jakési neznámé, velmi silné pouto. Sářina jediná kamarádka May se jí však snaží Dustina rozmluvit. Co před Sárou skrývá? Kdo je záhadný Dustin a jaké je jeho tajemství?

Novinky od Fragmentu

14. října 2011 v 14:38 | Míša B.
Po delší době vám zase přináším pár knižních novinek nakladatelství Fragment! Mám tu něco pro zájemce o angličtinu, něco speciálně pro nás holky a pak nadpřirozenou romantiku :)

Upíří deníky - Soumrak

18. března 2011 v 12:07 | Míša B.

"Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí - obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly."

Alexandre Dumas

10. února 2011 v 13:34 | Míša B.
Nové, zkrácené vydání strhujících příběhů Alexandra Dumase! Kdo by neznal jeho příběhy? "Jeden za všechny, a všichni za jednoho!" tohle snad něco řekne každému :) Tři mušketýři a Hrabě Monte Christo, je na vás, který příběh si vyberete raději nebo zda si přečtete rovnou oba!

Knižní novinky

13. listopadu 2010 v 17:46 | Míša B.
Grál

Dnes pro vás mám další knižní tipy na chladné podzimní večery. Tentokrát by si mohl vybrat každý, protože tu mám od každého trochu. Začala bych fantasy knížkou Bratrstvo svatého grálu - Amulet pouštního bojovníka, která by mohla zaujmout především nadšence tajuplných příběhů o svatém grálu! Kniha je druhým dílem z edice a vypráví o:

Zase nějaké tipy od Fragmentu...

19. října 2010 v 18:28 | Míša B.
upíří ségry
Ráda bych vám opět doporučila pár knižních novinek nakladatelství Fragment. Určitě si z nich vyberete své favority :) Mám tu jeden tip na knížku ze série Klub záhad od Thomase Breziny, nebo zábavnou knížku Upíří ségry či rádce na zlomené srdíčko :)
Kočičí holka

12. července 2010 v 14:47 | Míša B.
kočičí holka

Po delší době konečně přináším informace o dalších knihách nakladatelství Fragment. Dnes jsou to knížky pro dospívající dívky ze série Kočičí holka od Thomase Breziny! Myslím, že mnozí z vás o nich jistě už slyšeli.

Knížky mě na první pohled zaujaly svými obálkami, které se mi moc líbí a myslím, že se k nim dokonale hodí. Líbí se mi nápad, že každá obálka má jinou barvu, je jednoduchá a tajemná. Zatím jsem se k přečtení knížek ještě nedostala, ale brzy to plánuji, tak potom napíšu recenzi ;)

Rozhodně si ale myslím, že příběh stojí zato a pokud jste ho už někdo četl, určitě napište svůj názor!

Tajemná země Rondo

26. května 2010 v 14:38 | Míša B.
Rondo

Představuji vám další nové knížky nakladatelství Fragment z edice Tajemná země Rondo. Zatím vyšly první dva díly s názvem "Klíč" a "Čaroděj".

Jak vycvičit Draka - recenze

9. dubna 2010 v 20:56 | Míša B.
drak

Dnes jsem dočetla knihu, na kterou snad nemám jedinou výtku. O "Jak vycvičit draka" jsem se dozvěděla hlavně díky upoutávkám v kině, neboť příběh od Cressidy Cowellové už stačil přesídlit na filmová plátna a dostal animovanou podobu od samotných tvůrců Shreka.

Spiknutí 365 - recenze

7. dubna 2010 v 19:54 | Míša B.
leden

Nakladatelství Fragment vydává nový knižní seriál od australské spisovatelky Gabrielle Lord, který má
být hitem. Počátkem ledna vyšel první díl a každý měsíc nás čeká další, až do konce roku. Dvanáct měsíců, dvanáct knih. Callum Ormond má totiž přesně 365 dní na to, aby si zachránil život.

Čtení pro dívky!

30. března 2010 v 23:13 | Míša B.
segry

Holky pozor! :D Jsou tu další knižní novinky a tentokrát si myslím, že kluci si moc nepočtou :D

Naučná literatura

23. března 2010 v 22:04 | Míša B.
koně

Mám tu pro vás další dvě knižní novinky od nakladatelství Fragment!

První z je pro příznivce sportu - jízdy na kole! V knize se dozvíte typy na cyklisticky nejzajímavější místa u nás! Dobrý nápad pořídit si knížku na léto a vyrazit na výlet, ne? ;)

Rockerka Sadie

6. března 2010 v 10:37 | Míša B.
sadie

Dnes vám představuji knihy, které sice nezapadají do žánru fantasy, ale mohly by se líbit především nám holkám ;)
Rockerka Sadie od Karen McCombie je román o obyčejné, i když trošku střeštěné, třináctileté dívce, která nám vypráví zajímavé příběhy ze svého života. První díl je o její "trhlé" rodince, ve druhém se dozvíme, že její brácha je "superstar", ve třetím ji navštíví její "drahé" babičky a ve čtvrtém nám Sadie poví o totálním propadáku.

Pište komentáře, ať vím, jestli knihu znáte, líbí se vám nebo nelíbí a celkově, co si myslíte ;)

Percy Jackson - Moře nestvůr

3. března 2010 v 17:47 | Míša B.
jp

Zdravím, moji milí :)

Jako druhý titul nakladatelství Fragment tu dnes mám Percy Jackson - Moře nestvůr. Což je druhý díl tohoto úžasného bestselleru. V zahraničí zatím vyšlo pět dílů a všechny mají skvělou prodávanost. Snad se brzy dočkáme i zfilmování tohoto dílu ;)

Percy Jackson - Zloděj blesku

1. března 2010 v 13:36 | Míša B.
Ahoj :)

Mám tu novou rubriku, ve které budu publikovat knižní novinky nakladatelství Fragment! Jako první vám přináším světový bestseller Percy Jackson! Určitě už jste o něm slyšeli. V kinech právě probíhá jeho filmová podoba, kterou jsem mimochodem viděla a je naprosto úžasná :)
 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.