KM - vynechané kapitoly

Vzpomínky III. část - 1. díl

25. června 2012 v 13:42 | Míša B.
A dnes třetí část :)

Vzpomínky II. část - 1. díl

24. června 2012 v 13:41 | Míša B.
Druhá část vynechané kapitoly Vzpomínky :)

Vzpomínky I. část - 1. díl

22. června 2012 v 13:28 | Míša B.
Zdravím vás všechny :) Jak si užíváte slunečné dny? Nebo spíše dny veder :D Já právě dnes v noci odjíždím do Chorvatska, ale ještě předtím mám pro vás aspoň malý dárek - další vynechanou kapitolu ze Zrady temného elfa. Tato mě mrzela snad nejvíc, protože se mi moc líbila. Snad se bude líbit i vám :)

PS: Druhou část jsem nastavila zveřejnit v nejbližších dnech ;-)

Kapitola Přepadení III. - 1. díl

6. června 2012 v 22:10 | Míša B.
Dnes večer pro vás mám III. a poslední část vynechané kapitoly ze Zrady temného elfa :)

- K přečtení: I. část, II. část.

Kapitola Přepadení II. - 1. díl

28. května 2012 v 13:08 | Míša B.
Dnes mám pro vás II. část vynechané kapitoly ze Zrady temného elfa, snad se bude líbit ;-) Část přímo navazuje na tu předchozí. Jinak bych ráda připomněla, že ještě do 30. května můžete zasílat své soutěžní laye ;-)

Kapitola Přepadení I. - 1. díl

15. května 2012 v 20:03 | Míša B.
Mám tu pro vás celou jednu vynechanou kapitolu ze Zrady temného elfa! Jmenuje se Přepadení a byla vynechaná, protože trpaslíci nakonec v Křišťech neměli žádnou větší roli. Ponechala jsem v kapitole ještě stará jména, možná z lítosti je přepisovat, a také z lenosti :D Takže: Eilin = Neilin, Asgriël = Isgraël.

Leja zná pravdu - 1. díl

11. května 2012 v 10:57 | Míša B.
Nová vynechaná část kapitoly z 1. dílu - Zrada temného elfa! Zjistila jsem, že tahle kapitola je fakt stará :D Nebo lépe řečeno - už je to nějaký ten rok, co jsem ji psala, protože se v ní vyskytovala ještě stará jména. Tak jsem se rozhodla přidat takovou zajímavost: prvotní jména postav, než byla po redakční domluvě změněna.

Isgraël = Asgriël
Leja = Lilnia
Neilin = Eilin

Postelová scéna - 4. díl

6. května 2012 v 12:12 | Míša B.
Další vynechaná část z Křišťálů moci - tentokrát z Minotaura! Jedná se o prodlouženou scénu Leonis a Démona - Narra - ve stanu, na Leonisině cestě za Sorganem. Scéna musela být do knihy upravena kvůli erotickému podtextu, proto by ji měli číst pouze ti nad 15 let :D I když si myslím, že nic hrozného a až příliš odvážného v ní není :)

Wyll a Ylghas před válkou - 2. díl

27. dubna 2012 v 9:08 | Míša B.
Na přání jsem pro vás zřídila novou rubriku v Křišťálech moci - Vynechané kapitoly! :) Nepůjde sice o úplné kapitoly, spíš části a různé pasáže, ale snad vám to udělá radost :)
První tu mám kousek ze 2. dílu Hněv Pána ohně, je to chvíle po tom, co Wyll a Ylghas přišli do Än-Ielwilu a požádali elfy jménem krále Edriana o pomoc ve válce.
 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.