Novinky

Obrázky k Minotaurovi

19. ledna 2013 v 12:25 | Míša B.
Dneska se na chvilku vrátíme ke Křišťálům, konkrétně k poslednímu dílu. Namalovala jsem dva obrázky, jedná se o scény z Minotaura a vsadím se, že určitě uhodnete, o jakou scénu, popřípadě z jaké kapitoly, se jedná ;-)
Plánuju ještě další obrázky, tak se tady snad brzo objeví ;-)

3D TRAILER k Minotaurovi!

29. listopadu 2012 v 13:05 | Míša B.
Až se podíváte na tohle video, budete valit oči jako já!

Pan grafik Josef Novotný vytvořil úžasný 3D book teaser ke 4. dílu Křišťálů moci - MINOTAURUS. Dokonale zachycená atmosféra, úžasně poutavé a tajemné.

Video mi vzalo dech a myslím, že by mohlo navnadit spoustu nových čtenářů :) Proto Vás prosím pomozte mi teaser propagovat - můžete zveřejnit na svých stránkách, sdílet na facebooku, ukázat ho přátelům a známým, třeba budou i oni sdílet na FB... cest je mnoho :) Předem všem děkuju!!

Ohlédnutí za Křišťály moci

14. června 2012 v 11:24 | Míša B.

Už dlouhou dobu se chystám na tento článek. Ale zatím jsem ho stále odkládala, buď nebyl čas, nebo jsem nevěděla, co chci vlastně napsat. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že je opravdu konec. Samozřejmě myslím konec s Křišťály. Strávila jsem v Mianthilii a se všemi hrdiny několik let a nechtělo se mi loučit. Ale s každým koncem začíná něco nového, a já se do toho nového vrhla naplno :)

SUK 2011 - KM se umístily na 12. místě!

18. dubna 2012 v 15:05 | Míša B.
Přeji vám všem krásný den!

Ráda bych se s vámi podělila o jednu skvělou novinku! Vyhodnocení ankety "SUK - čteme všichni 2011" proběhlo začátkem dubna a já jsem právě zjistila výsledky!

Křišťály moci se sice neumístily na žádném z prvních 3 míst, ale zato se umístily mezi 20 nejoblíbenějšími knihami dětských čtenářů! A to sice na krásném 12. místě! :)
---------------------------------------------

Posílám OBROVSKÉ DÍKY vám všem, kteří jste hlasovali! Děkuju, vážím si toho!


Uvidíme, kam se příští rok vyšplhá Minotaurus ;-)


Výsledky ZDE.
------------------------------

Kvíz ke Křišťálům moci! II. část

2. dubna 2012 v 16:00 | Míša B.
Druhá část :)

Kvíz ke Křišťálům moci! I. část

2. dubna 2012 v 15:45 | Míša B.
Vymyslela jsem Vám takovou malou, střelenou zábavu :D Je tu kvíz týkající se celé tetralogie Křišťály moci! Má prověřit vaše znalosti z knih a ukázat, jak se v příběhu vyznáte :) Berte to jako takovou zábavu, nic poučného :D Na konci testu si sečtěte kterých písmenek u odpovědí máte nejvíce a podle toho zjistíte výsledek úplně dole na konci kvízu. Na ten se prosím podívejte až úplně nakonec! Samozřejmě je to na vás, ale doporučuju hrát fér, aspoň se pobavíte ;-)

Kvíz je rozdělen na 2 části, protože byl příliš dlouhý :)


PS: Nevyužívat žádné nápovědy (tento blog ani knihy) :D !

Už jste přečetli Minotaura?

20. března 2012 v 10:04 | Míša B.
Jak jsem se dočetla na facebooku, někteří z vás už stačili nový a zároveň poslední díl Křišťálů moci přečíst! Padaly údaje jako "za den" nebo "za hodinu" a já jenom zírala :D

Je to opravdu zvláštní pocit, když na něčem pracujete přes půl roku a když je dílko konečně hotové a mohou si ho přečíst vaši čtenáři, další den už hlásí, že ho přelouskali :D Jsem ale samozřejmě ráda. Proto jsem také zřídila novou diskuzi k Minotaurovi pro ty z vás, kteří už máte přečteno a chcete se s ostatními zasvěcenými podělit o své dojmy.

Diskuzi najdete pod nadpisem DISKUZE v menu nebo TADY.

Těším se na Vaše názory na KM4! :)


A ještě anketka:


Minotaurus - jeden z nejprodávanějších titulů na arara.cz!

13. března 2012 v 11:10 | Míša B.
Jak se tak dívám po svých oblíbených internetových shopech, zda už mají Minotaura, narazila jsem také na arara.cz... a co nevidím!

Křišťály moci - Minotaurus se stává
6. nejprodávanějším a nejoblíbenějším titulem v kategorii beletrie pro děti a mládež! Mám takovou radost!! :)


A za to můžu vděčit jen vám! Mým drahým čtenářům! Je to naprosto úžasné! :)

Na žebříček se můžete podívat TADY v levém menu. Nebo si tituly prohlédnout ZDE, kde jsou seřazeny podle oblíbenosti.


DĚKUJU!! :)

Křišťály moci - Minotaurus - V PRODEJI!

13. března 2012 v 10:45 | Míša B.
Tak právě dnes vychází poslední díl Křišťálů moci a zároveň má 7. kniha: Minotaurus!

Čekali jsme dlouho a po všech možných odkladech Minotaurus konečně spatří světlo světa :) Naposledy se budete moci ponořit do světa Mianthilie a tentokrát zjistíte, jaké osudy naše hrdiny zastihnou a jaký čeká na Vyvolenou a její družinu konec :)

Hurá! Minotaurus je na světě! :D


Ať se líbí ;-)

Vaše Míša


OBJEDNÁVKA KNIH

8. února 2012 v 16:45 | Míša B.
Ahoj moji drazí čtenáři a návštěvníci! :)

Mám tu pro vás nabídku! Jedná se o prodej Syna pekel, Poselství jednorožců (celé trilogie) a Křišťálů moci (celé tetralogie)! Můžete si u mě objednat jakýkoli díl (nebo klidně všechny, to je na vás) samozřejmě s věnováním.
Navíc ke každé zakoupené knížce dostanete jako dárek podepsanou záložku + podepsaný obrázek!

Cena 1. dílu Syn pekel - Vlčí krev je 280,- Kč + poštovné

Cena 1. dílu KM je 230,- Kč + poštovné,
Cena 2. dílu KM je 230,- Kč + poštovné,
Cena 3. dílu KM je 230,- Kč + poštovné,
4. díl Minotaurus za 270,- Kč + poštovné

Cena 1. dílu PJ je 230,- Kč + poštovné,
Cena 2. dílu PJ je 230,- Kč + poštovné,
3. díl 265,- Kč + poštovné


Můžete si také objednat plakát k Synovi pekel od nakladatelství Fragment! Plakát je dost velký - formát A1, na přání se Vám na něj můžu i podepsat ;-) Cena je 120,- Kč (+ poštovné).Pište na můj mail michaela.nelien@seznam.cz, do předmětu dejte heslo: Objednávka knih
Kromě výběru knížky mi napište i jaký obrázek jste si ke knize vybrali (z galeri KM nebo PJ) ;-)


Nabízím také možnost platby předem: můžete platit předem převodem na můj účet, ihned Vám zašlu objednávku na uvedenou adresu. Nemusíte tak platit dobírku (asi 80 kč a víc), zaplatíte jen poštovné cca 30,- Kč.
Dva nové obrázky ke KM!

6. února 2012 v 8:29 | Míša B.
Jak se dnes máte? :) Já skvěle a ráda bych představila dva nové obrázky ke Křišťálům!
První je už dlouho žádaná podobizna Mor - Smrti! Snad se bude líbit... Druhý patří ke KM3 a tak trochu vlastně i ke KM4, určitě všichni víte: Sorgan a Terien ;-)

Obálka k Minotaurovi!

3. února 2012 v 17:00 | Míša B.
Krásný den vám přeju :))

Dnes tu pro vás mám něco spešl... a to je OBÁLKA ke 4. dílu KM - Minotaurus! Někdo z vás už ji možná viděl při brouzdání po netu a tak jsem se ji sem rozhodla dát, abyste si ji mohli prohlédnout všichni. Přece jenom vydání už je za dveřmi ;-) Tak snad se vám líbí? Mně teda moc! Přála jsem si, aby byla zelená, myslím, že se k tomu bezvadně hodí! Opět díky za vynikající práci pana ilustrátora Petra Vyorala!

No a ještě jedna malá zprávička... vypadá to, že datum vydání bude bohužel opět posunuté... Naštěstí jen o pár dní, takže expedice připadá na 8. března 2012 :) To už je za chvilku!

ANOTACE ke KM4!

3. listopadu 2011 v 11:09 | Míša B.
Zdravím vás!

Rozhodla jsem se zveřejnit něco málo dalšího k chystanému poslednímu dílu Křišťálů moci - Minotaurus. A jak jste asi pochopili z nadpisu, je to anotace! Snad se bude líbit a přivede vás k novým zamyšlením a teoriím ;)

Nové info o KM4

19. října 2011 v 18:55 | Míša B.
Ahoj!
Tak jsem se dnes konečně dozvěděla, jak se bude jmenovat závěrečný díl Křišťálů moci, a zároveň i to, kdy přesně vyjde! :)

Takže...

Křišťály moci 4 se budou oficiálně jmenovat MINOTAURUS a datum vydání je stanovený na
1. března 2012!!

To už je za čtyři měsíce! :)

Křišťály moci 4!

6. října 2011 v 20:01 | Míša B.
Ahoj! Protože se toho tady poslední dobou moc neděje, rozhodla jsem se zveřejnit nějaké menší informace týkající se KM4! Máte radost? :D

Bohužel je ještě moc brzy, abych mohla prozradit název nebo datum vydání, protože to ještě sama nevím. O názvu se stále rozhoduje a datum mi ještě nebylo sděleno, protože ani to ještě není jistě stanovené. Jak ale budu něco vědět, hned vás budu informovat ;-)

Co nás tedy čeká do budoucna kromě názvu a data vydání? Tak určitě anotace, úryvky, obrázky, možná i nějaká básnička :) A dnes? Mám tu pro vás část obsahu, tzn.: názvy kapitol ze čtvrtého dílu :) Celkem jich bude 31, protože KM4 má 197 stran ve wordu, což je 277 NS (knižních stránek). A já tu pro vás mám názvy prvních čtrnácti kapitol :)


Dopsaný poslední díl Křišťálů moci!

29. července 2011 v 17:26 | Míša B.
Ráda bych vám všem slavnostně oznámila, že právě dnes, v půl 4 odpoledne jsem dopsala čtvrtý a zároveň poslední díl tetralogie Křišťály moci! :)

Křišťály moci formou e-knih!

22. července 2011 v 17:22 | Míša B.
Konečně je to tu! Nakladatelství Fragment vydává Křišťály moci - Zrada Temného elfa i Hněv Pána ohně v elektronické podobě - tedy jako e-knihy! Takže vy, kdo si knížky raději čtete na počítači, si můžete KM objednat :)

Více o e-knihách se dozvíte na stránkách nakladatelství a info o KM v elektronické podobě ZDE!

Jak už jsem psala někdy dřív, formou e-knih se chystá i celá trilogie Poselství jednorožců, což si myslím, že je skvělá zpráva pro ty z vás, kdo ještě sháníte první nebo druhý díl Jednorožců, protože v knižní podobě už je jednička vyprodaná.

Anotace ke KM3

10. června 2011 v 15:15 | Míša B.
Ahoj všichni!

Dnes tu pro vás mám slibovanou anatoci ke Křišťálům moci 3! Asi se z ní nedozvíte nic moc nového, ale aspoň něco, ne? :D Plánuju také zveřejnit jednu píseň ze 3. dílu, názvy kapitol a samozřejmě úryvky. Ale ty čekejte asi až o prázdninách.

Obrázky ke KM3

25. května 2011 v 22:06 | Míša B.
Zdravím vás po menší době nečinnosti :)
pracovala jsem na obrázcích ke třetímu dílu KM, tak snad vás potěší :) Všechny se týkají přímo děje, takže si můžete různé věci domýšlet, protože vám toho moc neprozradím :D Takže můžete diskutovat v diskuzi ke KM3 ;) Také tu mám jeden obrázek z Hněvu Pána ohně a pak jeden, který se týká 4. dílu KM :)

Všechny obrázky samozřejmě najdete i v galerii.

3. díl Křišťálů moci

25. dubna 2011 v 12:11 | Míša B.
Mám pro vás dárek k Velikonocům :D

Rozhodla jsem se konečně zveřejnit menší info ke KM3. Třetí díl je napsaný už dávno, právě pracuju na 4. - posledním dílu. A kdy-že se tedy můžeme na KM3 těšit?
 
 

Reklama

Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.