Novinky SP

V moci démonů v prodeji 12. září

22. srpna 2013 v 12:00 | Míša B.
Tak nám datum vydání 2. dílu Syna pekel - V moci démonů opět posunuli. Naštěstí jen o 3 dny, takže kniha bude
v prodeji od 12. září.

Pro více informací se na ni můžete podívat na stránkách Fragmentu TADY. Najdete tam také ukázku z knížky :)


Navíc pár z vás si bude moci V moci démonů předobjednat i u mě, brzy o tom napíšu víc v dalším článku :)

A ještě jedna novinka: chystám nové obrázky!


Pod zem ulehne

do studeného hrobu

tajemství odnese

nespatříš ji znovu
---------------------------
- Syn pekel - V moci démonů

Anotace: Syn pekel - V moci démonů

11. srpna 2013 v 12:08 | Míša B.
Vydání druhého dílu Syna pekel se blíží! Už za pár dní si budeme moci zakoupit dvojku v knihkupectví a dozvědět se, jak dopadne Neranův příběh. A jak zní anotace?

ANOTACE
Vydejme se do Velwetie, tajemné země obývané Temnovlky - nesmrtelnými bytostmi, ze kterých jde strach a lidé jsou pro ně pouhou kořistí.

Schyluje se k velké bitvě o moc a vlkodlak Neran a elfka Liadel se ocitají ve velkém nebezpečí. Liadel se chtějí zmocnit nejen démoni, aby získali zpět svou ztracenou sílu, ale také vůdkyně Temnovlků, aby ji využila pro svůj plán. Podaří se Neranovi uchránit milovanou elfku před temnými silami? Co budou muset obětovat pro to, aby mohli být spolu?


Na co se těšit?

- Dozvíme se celý příběh Nerana a jeho bratra
- Uvidíme, zda se Neranovo srdce dokáže otevřít dobru a nebo zůstane zatracené
- Odhalíme pravé city Aragen (pokud nějaké má? :)
- Čeká nás rozhodující bitva -> Neran má na vybranou pouze ze dvou variant - zlo anebo zlo. Které si vybere?V PRODEJI UŽ OD 9. ZÁŘÍ :)

OBÁLKA K 2. dílu Syna pekel!

1. července 2013 v 16:25 | Míša B.
Obálka k 2. dílu Syna pekel - V moci démonů, už se na internetu objevila, ale myslím, že všichni z vás ji ještě neviděli. Aspoň doufám :-D Ráda bych Vám ji totiž představila sama a tak - TADY JE!

Já sama jsem z ní opět unešená, předčila mé představy a myslím si, že je to zase něco úplně jiného než Vlčí krev, a to je dobře. Děkuji panu Vyoralovi za skvělou práci :)

A co říkáte vy?


Upoutávka na Syna pekel!

3. června 2013 v 17:09 | Míša B.
Ke Křišťálům moci i k Jednorožcům vzniklo opravdu hodně videí i se slušným počtem zhlédnutí na youtube a to hlavně díky Vám, protože jste si dali práci s jejich vytvořením! A za to vám děkuju :)

Syn pekel 2. díl bude v září!

2. června 2013 v 14:04 | Míša B.
Druhý a zároveň poslední díl Syna pekel vyjde už v září! Zatím nevím přesný datum, ale až se dozvím, určitě se tady objeví. Schválený oficiální název je
Syn pekel - V moci démonů.
Zrovna mi leží na stole korektura ;-)

A hned v říjnu připomínám vychází Omnibus - komplet Poselství jednorožců :)

Také už mám schválenou novou knihu, která vyjde příští rok na podzim, ale o tom vám napíšu víc příště ;-) Můžu jen prozradit, že to bude romance :D

Kniha a plakát SP

20. května 2013 v 16:37 | Míša B.
Tak jsem zjistila, že jsem to ještě oficiálně neohlásila: Od teď si můžete objednávat Syna pekel - Vlčí krev i u mě :) Stačí napsat na mail michaela.nelien@seznam.cz, do předmětu uvést Objednávka SP a napsat mi, zda chcete věnování a podobně. Jako dárek ke každé knize zasílám záložku a malý obrázek.

Cena Syn pekel - Vlčí krev: 280,- Kč (+ poštovné)


A ještě jednu novinku pro vás mám: můžete si také objednat plakát k Synovi pekel od nakladatelství Fragment! Plakát je dost velký - formát A1, na přání se Vám na něj můžu i podepsat ;-) Cena je 120,- Kč (+ poštovné).

Přikládám foto plakátu.

Samozřejmě maluji i obrázky k SP na přání :)


Nabízím také možnost platby předem: můžete platit předem převodem na můj účet, ihned Vám zašlu objednávku na uvedenou adresu. Nemusíte tak platit dobírku (asi 80 kč a víc), zaplatíte jen poštovné cca 30,- Kč.


Neran a Liadel

14. května 2013 v 17:17 | Míša B.
Tak přidávám nové obrázky s Neranem a Liadel! Jeden jsem tu myslím už zveřejňovala... Snad se vám líbí :) Najdete je i v galerii ZDE, kde si je můžete i objednat.

Nové fórum k SP

18. března 2013 v 16:17 | Míša B.
Pěkné pondělní odpoledne :)

Vlčí krev už je nějakou chvilku v prodeji a tak jsem se rozhodla zřídit pro vás fórum, kde můžete o 1. dílu diskutovat. Je to vůbec první fórum, které jsem se pokusila vytvořit, tak doufám, že bude fungovat :D

Samozřejmě varuji ty, kteří ještě knihu nečetli - fórum slouží jako diskuze o ději, postavách a všem, co vás k SP napadne, takže by nebylo dobré, kdyby do něj nahlédli i ti z vás, kteří se na knížku teprve chystají :)

Odkaz je nahoře pod obrázkem SP - FÓRUM. Ať se vám líbí ;-)


PS: Brzy se tu objeví fotky a info a křtu ze 14. 3. 13 ;-)

Pozvánka, úspěchy, SUK a soutěž

7. března 2013 v 11:10 | Míša B.


Dnes vychází Syn pekel - Vlčí krev!

27. února 2013 v 17:18 | Míša B.
A je to tady! Právě dnes vychází první díl mé nové fantasy série Syn pekel - Vlčí krev.


Můžete se podívat na stránky nakladatelství Fragment, kde najdete na SP hezkou reklamu: ZDE

Také si můžete požádat o zaslání katalogu, nebo si ho prohlédnout přímo tady, kde najdete SP mezi bestsellery: TADY


No a samozřejmě můžete knížku ode dneška kupovat ve vašich knihkupectví.
Brzy také zřídím diskuzi k SP.Ráda bych se ještě vrátila ke Křišťálům - k Minotaurovi. Právě probíhá anketa SUK ve vašich knihovnách o nejoblíbenější knížku roku 2012. Pokud je vaší nej právě Minotaurus, můžete mu dát ve vaší knihovně hlas! Stačí se zeptat paní knihovnice ;-)

Předem děkuji všem, kdo se rozhodnou hlasovat!

Vlčí krev v předprodeji

3. února 2013 v 11:22 | Míša B.
Tak už si můžete Syna pekel - Vlčí krev předobjednat! Najdete ho na stránkách nakladatelství Fragment - tady, kde si můžete přečíst i ukázku z knihy! Přímý odkaz zde.

Přidávám i odkaz na knihkupectví Arara.cz, i tady už je Syn pekel v prodeji ;-)


Tak co vy na to? Objednáváte přes internet nebo si radši počkáte a osobně dojdete do knihkupectví? :)

Datum vydání SP posunuto...

24. ledna 2013 v 10:28 | Míša B.

Vyděsil nebo zklamal vás nadpis článku?
To nemusí! :D

OBÁLKA k Vlčí krvi ODHALENA!

11. ledna 2013 v 16:53 | Míša B.
Tak!
Protože jsem v komentářích k minulému článku zaznamenala, že pár z vás už narazilo na obálku k Synovi pekel na internetu, řekla jsem si, že než se pídit po netu, jako první byste si ji měli prohlédnout u mě :) Původně jsem ji chtěla nechat jako překvapení až do vydání, ale když už je to venku... odhalívám to veeelké tajemství :D

Pro mě je obálka dokonalá, myslím, že se vám bude líbit. Je to něco úplně jiného, než jsem doposud měla. Je to přesně to, co jsem si přála celou dobu, co píšu. Předčila mé představy a tímto za ni panu Vyoralovi strašně moc děkuju!

Syn pekel - obrázky!

8. prosince 2012 v 18:59 | Míša B.
Krásný sobotní večer!

Už delší dobu pracuju na nových kresbách k Synovi pekel a dneska vám konečně můžu první z nich představit! Skoro na všech figuruje hlavní představitel Neran, jeho tajuplná nenáviděná společnice Liadel, nebezpečná Aragen a její drahý Wenir. Snad se vám budou obrázky líbit a ještě víc vás na knížku navnadí ;-)

Jinak chystám nějaké předvánoční akce, kdy si budete moci objednat mé knížky nebo obrázky se slevami. Myslím, že by to mohl být dobrý tip na vánoční dárek :)


Schválně, zkuste hádat, kdo je kdo :)

Báseň k Synovi pekel

6. října 2012 v 13:21 | Míša B.
Rozhodla jsem se zveřejnit takovou malou ochutnávku k chystanému Synovi pekel, a to formou krátké básničky z knihy :) Snad se Vám bude líbit, báseň se objevuje hned na začátku a ode dneška bude zdobit blog v jeho horním boxu ;-)

Ilustrace v SP!

19. září 2012 v 19:23 | Míša B.
Zdravím vás!

mám pro vás novou zprávu týkající se Syna pekel! Konečně mi bylo schváleno, že budu mít v knižce vlastní ilustrace! Teď na nich pilně pracuju, tak se se mnou modlete, ať se nakladatelství líbí :) Půjde o osm obrázků hlavních postav, které najdete na zadní dvoustraně knihy. Vpředu bude jako obvykle mapka, vzadu ilustrace ;-)

Také bych vás chtěla upozornit na nový rozhovor s blogerkou Veneou, najdete ho tady, myslím si, že stojí za přečtení hlavně proto, že Venea měla opravdu originální a velmi zajímavé otázky, že jsem se musela kolikrát nad odpovědí vážně zamyslet :D

Ode dneška jsem si pro Vás také přichystala várku nových článků, těšit se na ně můžete od zítra, každý den nebo každý druhý den tu budou přibývat asi až do konce týdne ;-)

Vaše Míša

Novinky a co se chystá

3. září 2012 v 13:42 | Míša B.
Přeji vám krásný začátek září a školního roku :)

Tak upřímně, kdo z vás se do školy těšil a kdo vy si raději prodloužil léto ještě o září? :D

Anotace k Synovi pekel

2. srpna 2012 v 21:34 | Míša B.
Zdravím vás v tento teplý letní večer ;-)

Mám pro vás slibovanou anotaci k Synovi pekel, zatím ji považuji za oficiální, ale může se ještě změnit, uvidíme. Snad se vám bude líbit a zaujme :)

Co se týče dalšího info: budou nějaké obrázky, něco málo k postavám, samozřejmě i úryvky a snad vymyslím i něco dalšího :) Také se chci vrátit ke Křišťálům, u kterých vás čeká rovněž pár obrázků a možná i povídka :)

Syn pekel - nové info!

3. července 2012 v 18:35 | Míša B.
Ahoj moji drazí čtenáři! :)

Mám velkou radost, že Vám konečně můžu poskytnout nějaké jasné informace ohledně mého dalšího psaní - nové knihy! Už je to oficiální, mám potvrzené vydání nové fantasy knížky! A o co vlastně půjde?

 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.