Terienina minulost

3. Vzpomínka

24. července 2012 v 10:44 | Míša B.
Krásný letní den vám přeju :)

Dnes jsem se po dlouhé době konečně probudila s nápadem na další Terieninu vzpomínku. Takže: tady ji máte ;-) Snad se vám bude líbit a užijete si ji!
PS: brzy se objeví článek s tím, na co všechno se můžete těšit ;-)
2. Vzpomínka

19. prosince 2011 v 15:28 | Míša B.
Zdravím vás moji milí!
Po hodně hodně dlouhé době se vrací Terienina minulost! :) Mám tu pro vás 2. vzpomínku z Terieniny minulosti, v dobách, kdy ještě žila v Nar´doxu, v otcově Věži zkázy... musím říct, že je vzláštní se ke KM znovu vracet, když už jsem je před nedávnem dovedla do konce :) Měla jsem teď hodně dlouhé nepsací období, které už je snad konečně u konce, a já se začnu psaní opět plně věnovat! Tak si užijte novou vzpomínku ;-)

1. vzpomínka

21. července 2011 v 17:28 | Míša B.
Po delším čekáním jsem konečně sepsala první vzpomínku z Terieniny minulosti :) Snad se bude líbit :) Snad se mi podaří co nejdřív ke vzpomínce dokreslit i obrázek ;)

Terienina minulost - úvod

5. července 2011 v 16:16 | Míša B.
Mám pro vás menší překvapení :) Abych vám ukrátila čekání na 3. díl KM, rozhodla jsem se založit novou rubriku: Terienina minulost. Půjde o krátké povídkové příběhy z Terienina života v Nar´doxu, z jejího dospívání, kdy se zamilovávala do Isgraëlova válečníka. No hádejte do koho - do Sorgana :D Je to psané formou vzpomínek, které po sobě časově následují. A já tu pro vás má, už dneska, hned první z nich :)
Doufám, že jsem vám udělala radost, a že se vám budou povídky líbit!
 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.