Úspěchy

Mé úspěchy

17. září 2009 v 21:17 | Míša B.
V SOUTĚŽI BLOG ROKU 2012 JSEM SE UMÍSTILA NA 2. MÍSTĚ V KATEGORII LITERATURA!
DĚKUJI VÁM!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


°ANKETA SUK 2011 - KŘIŠŤÁLY MOCI SE UMÍSTILY NA 12. MÍSTĚ MEZI NEJOBLÍBENĚJŠÍMI KNIHAMI DĚTSKÝCH ČTENÁŘŮ!

DĚKUJI VŠEM ZA HLASY! MOC SI TOHO VÁŽÍM.

VÝSLEDKY ZDE.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------°POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ PUTUJE DO ZAHRANIČÍ! TRILOGIE VYCHÁZÍ OD ROKU 2010 V SRBSKÉM NAKLADATELSTVÍ EVRO GIUNTI!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


° V ANKETĚ "ZLATÁ KNIHA" JSEM SE ZA ROK 2010 UMÍSTILA MEZI 20 NOMINOVANÝMI A ČECHY NEJVÍCE PREFEROVANÝMI KNIHAMI A AUTORY!

DĚKUJI VŠEM ZA VAŠE HLASY!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------° V ANKETĚ SUK O NEJOBLÍBENĚJŠÍ KNIHU ROKU 2009 JSEM SE UMÍSTILA NA 3. MÍSTĚ!!

CENU DĚTÍ JSEM SI VYZVEDLA PŘI SLAVNOSTNÍM VYHLÁŠENÍ ANKETY V PAMÁTNÍKU NÁRODNÍHO PÍSEMNICTVÍ V PRAZE.
DĚKUJI MOC MOC VŠEM SVÝM ČTENÁŘŮM, KTEŘÍ PRO MOU KNÍŽKU HLASOVALI!!

Více ZDE.

Na oceněné a nejčtenější knihy roku 2009 se můžete podívat TADY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


° V ANKETĚ SUK 2008 JSEM SE UMÍSTILA DÍKY HLASOVÁNÍ 4 000 DĚTÍ NA 4. MÍSTĚ A ZAŘADILA JSEM SE TAK MEZI 20 NEJČTENĚJŠÍCH KNIH ROKU :)
MOC DĚKUJI!!

Na nejčtenější knihy roku 2008 se můžete podívat ZDE

 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.