Vaše poezie

Poezie od Alžbětky Ewillien

22. září 2012 v 18:42 | Míša B.
Na dnešní večer pro vás mám krásnou, oddechovou báseň od Alžbětky Ewillien. Věřím, že vás uvede do pohody tak, jako mě :)

Poezie od Veru

7. září 2012 v 15:54 | Míša B.
Po nějaké době opět báseň od nadané Veru Burgerové :) Básnička je o Awrixelovi, tak ať se vám líbí, je moc krásná!

Báseň od Monči

1. srpna 2012 v 17:11 | Míša B.
Ahojky! Dnes mám pro vás krásnou básničku od Monči, kde si můžete připomenout Awrixelův život :) Básnička je moc pěkná a určitě se vám bude líbit. Podívat se můžete i na Mončinu další tvorbu na jejích stránkách, který vlastní s kamarádkou:

Báseň od Verči

19. července 2012 v 22:03 | Míša B.
Ahoj!
Přidávám novou báseň od talentované Verči! Básnička je k Minotaurovi, z pohledu Leji a je úžasná!
Také se chci omluvit za svou delší nečinnost, ale stále se vzpamatovávám ze smrti svého pejska. Snad v blízké době přibudou nějaké nové info.

Báseň od Karin

11. dubna 2012 v 16:25 | Míša B.
Dnes vám představuji novou básničku, kterou složila Karin. Báseň je psaná z pohledu Neilin a je nádherná, určitě se vám bude líbit! Karin je moc šikovná a tímto jí chci za básničku poděkovat :)

Báseň od Barči

2. března 2012 v 17:21 | Míša B.
Nová básnička od Barči o lásce. Moc nádherná a výstižná, Barča navíc bude s básní i soutěžit, takže jí držíme palce! :)

LÁSKA

Láska má mnoho různých podob a nemůže ji napodobit žádný robot. Láska přináší radost i smutek, nenávist i štěstí. Vždycky jsem jí utek, ale teď mě má v hrsti. Proč jen nemůžu zpřetrhat ty pouta, utéct pryč, schovat se do kouta. Nejde to, ať se snažím sebevíc, nemůžu od ní utéct pryč. Bojím se, co když jí podlehnu? Co se stane, když na ni zpříma pohlédnu? Roztančí se mi snad srdce radostí? Bude jásat? Nebo zemře bolestí. Musím se už jednou rozhodnout, mám zůstat stát, nebo se vpřed pohnout. Když udělám krůček vpřed, nevím, co mě čeká, když krůček vzad, v osamění budu léta. Tak snad krůček vřed, do neznáma se vrhnout, objevovat lásky divy a neštěstí se vyhnout. A když odezní i poslední zbytky toho citu, opadá jak lístky růže, ne nadarmo se říká, že láska až za hrob může.

Nadějné básnířky :)

21. února 2012 v 20:04 | Míša B.
Opravdu se čím dál častěji přesvědčuju, že je mezi vámi stále víc a víc talentovaných básníků! :) Dnes tu mám dílka od tří z vás, Amandy, Jíti a Elišky a všechny jsou nádherné, mají cit, kouzlo, vnitřní krásu a vtip. Jíti báseň pojednává o vztahu Sorgana a Terien, Amanda nám vypráví příběh ztraceného jednorožce a Eliška se zaměřila na celé Křišťály moci. Užijte si je ;-)

Poezie od Veroniky! :)

2. února 2012 v 13:25 | Míša B.
Další skvělá báseň! Výstižná, zábavná a zároveň kouzelná! Děkuju moc Veronice, za její úžasný talent a fantazii! :)

Nové básničky

23. ledna 2012 v 14:21 | Míša B.
Mám tu pro vás tři nádherné básničky od dvou talentovaných slečen :) První je od Jíti a další dvě od Alžbětky :) Užijte si je!

Slova zamilované od Veroniky

7. ledna 2012 v 8:00 | Míša B.
Ahoj všichni, po delší době tu máme opět básničku, tentokrát krásné verše od Veroniky, tak ať se vám líbí! :)

Obrázky a básnička od vás

13. srpna 2011 v 20:54 | Míša B.
Ahoj všichni :)

Po delší dobu tu mám další překrásnou básničku a sice od Nialy. Musím říct, že Niala je opravdu talent, tak si báseň vychutnejte :)

Také bych ráda pochválila vás všechny, kteří jste mi poslali své krásné obrázky ke KM a PJ! Prohlédnout si je můžete ZDE, autoři jsou BabyDragon, Kiki a Karolína a brzy sem přibude i jeden pěkný od Naty :) Děkuju!

Poezie od Zuzky

1. července 2011 v 20:54 | Míša B.
Máme tu další krásnou básničku ke KM, tak si ji užijte, Zuzka je opravdu moc šikovná, já se pořád nestačím divit, kolik je tu mezi vámi talentů :)
A jedna NOVINKA! V Postavách v KM je doplněn Roliand ;)

Křišťály moci od BabyDragon

19. května 2011 v 22:10 | Míša B.
Určitě jste si všlimli, že se nám tu poslední dobou rozmnožily básně a s nimi se vyklabalo několik básnických talentů, které se mezi vámi skrývají :) Další z nich je BabyDragon, která složila úžasnou básničku o Awrixelovi a Neilin a navíc sepsala i kratičkou povídku o tom, jak by také mohli KM skončit. Je to velmi smutné, dojemné a krásné :) Doporučuji s k tomu pustit přiloženou písničku.

Poezie od Nialy a Enfersis

15. května 2011 v 11:54 | Míša B.
Dvě nové, krásné a kouzelné básničky od dvou talentovaných a nápaditých autorek :) Niala a Enfersis si zaslouží obě potlesk!

Báseň od Veroniky a Amandy!

3. května 2011 v 15:15 | Míša B.
Představuji vám další básničku na téma Křišťálů moci! Tentokrát je od Veroniky a určitě i vy uznáte, že má Verča talent :) Báseň je krásná a doufám, že si ji užijete stejně jako já!

Druhá básnička je opět od naší nadané Amandy. Je přímo kouzelná! Vypráví o jednorožci a já vám přeju, ať si ji pořádně vychutnáte :)

Poezie od Amandy

20. dubna 2011 v 21:50 | Míša B.
Dáme si trošku poezie, co vy na to? ;-)

Naše šikovná Amanda složila dvě básničky! Jedna je k Poselství jednorožců a druhý ke Křišťálům moci! První shrnuje prolog Jednorožců a určitě mi dáte za pravdu, že Amanda je vážně talent, takhle obsáhlou básničku vymyslet je tedy něco! :) Druhou bych nazvala fanfiction k Hněvu Pána ohně - je o Roliandovi, který svede souboj s Pánem ohně. Užijte si to :)
 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.