Vaše videa

Nádherné video o Keiry!

30. května 2012 v 17:50 | Míša B.
Keira stvořila úžasné dílo! Překrásné video ke 4. dílu Křišťálů moci - Minotaurus! Stojí za to vidět, já si ho pouštěla snad 3x, strašně moc se jí povedlo! Má úžasnou atmosféru, dokonalá hudba... Moc děkuju, Keiro, jsi talentovaná ;-)

ALE POZOR! Video prozrazuje celý děj 4. dílu Minotaurus!


Video od Káji + rozhovor

1. listopadu 2011 v 10:49 | Míša B.
Ahoj!
Přináším vám další rozhovor, tentokrát pro aduska-bukva.blog.cz :) Tímto jí za rozhovor moc děkuju!!

Další věc, kterou tu pro vás mám, je nové video od Káji ke KM - Věž zkázy! Je naprosto úžasné, Káje se opět moc povedlo a já věřím, že se bude líbit i vám :) Někteří už jste ho možná viděli ve skupině Křišťály moci na Facebooku, kam jsem dávala odkaz. Ti, kdo video ještě neskoukli, můžou teď ;-)

Nové video od Kari!

17. října 2011 v 22:30 | Míša B.
Omlouvám se Kari, že její úžasné video ke Křišťálům moci přidávám až teď! Snad mi odpustí :) Přeju vám, ať se pokocháte, protože slečna je moc šikovná a videjko se jí povedlo! Moc děkuju! :)

Videa ke Křišťálům moci

28. září 2011 v 23:19 | Míša B.
Mám tu nádherná videa ke Křišťálům moci právě od vás! Tak neváhejte a prohlížejte! První je od Keiry k Hněvu Pána ohně a druhé je od Ayaschy k Poselství jednorožců! Obě jsou úžasná a holky jsou nadané, už teď se těším na nějaké to video k Věži zkázy ;-)

PS: Pokud jste mi ještě někdo posílal video a já na vás zapomněla, MOC SE OMLOUVÁM, a prosím, připomeňte se mi nejlíp do mailu :)

Nová videa ke Křišťálům moci!

10. dubna 2011 v 19:09 | Míša B.
Já vážně nestačím žasnout, jak moc jste šikovní :) Dostala jsem další dvě překrásná videa ke KM a opět musím jen chválit a děkovat! Byla jsem nadšená, obě se moc povedla a slečny si zaslouží potlesk! Samozřejmě je vkládám na blog, abyste si je mohli prohlédnout i vy a těšit se z nich stejně jako já :)

Krása, holky! Vážně! Mám radost, že vás mé knížky tolik inspirují :)

Také přidávám vaše nové obrázky! Opět si je můžete prohlédnout v GALERII. Autorky jsou Kiki, Natulinka a Wendy. Všechny jsou nadané a jejich obrázky mi udělaly velkou radost :)

Trailer na KM2 od Káji a KM1 od Terky!

27. března 2011 v 18:13 | Míša B.
Kája je prostě zlatá! Vytvořila nám další nádherné videjko a tentokrát ke 2. dílu KM - Hněv Pána ohně! Video je tvořeno jako trailer na 2. díl a musím říct, že sama jsem se na něj dívala asi 5x za sebou! :D Naprosto mě uchvátilo a ta hudba (Avatar) se k němu bezvadně hodí! Takže Vám přeju, abyste si ho vychutnali a Káju náležitě pochválilli :D

A navíc! Kája nám chystá ještě další dvě videa ke KM! :)

Videa a obrázky od vás

9. ledna 2011 v 14:47 | Míša B.
Konečně jsem si našla chviličku času, abych zveřejnila nové videa a obrázky, které jsem od vás dostala :) Moc za ně děkuju! Mám radost, když vidím, že vás mé knížky inspirují k takovým úžasným dílkům! Jste šikovní! :)

Tímto bych se také chtěla omluvit vám všem, kteří jste mi zasílali své obrázky či videa a já je tu ještě nezveřejnila. E-mailů mi chodí mnoho a bohužel se mi stane, že na některý zapomenu odepsat - velmi se za to stydím. Tak mi prosím odpusťte a vy, kterým jsem ještě neodepsala nebo nevložila váš obrázek sem na blog, prosím, napište mi znovu a klidně se připomeňte! Děkuju moc :)

Seznam videí

11. května 2010 v 15:04 | Míša B.


VIDEO FRAGMENT
VAŠE VIDEA K POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vyrobili jste video, které se týká mé trilogie, umístili jste ho na youtube.com a teď byste ho rádi viděli i zde? Tak sem s ním!

Odkaz z youtube.com mi posílejte na e-mail: michaela.nelien@seznam.cz
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 

Reklama
Partneři:
Pravidla:
Majitelka stránek si vyhrazuje právo mazat nebo upravovat nevyhovující
komentáře a vzkazy, obsahují-li vulgární či urážlivá slova. . .. .
Pište česky, užívejte háčky i čárky a interpunkční znaménka.
Na veškerý obsah na těchto stránkách se vztahují autorská práva. Je zakázáno kopírovat a jinak šířit informace z těchto stránek bez písemného souhlasu autora tohoto blogu. Můžete ze stránek citovat, avšak pouze s uvedením tohoto blogu jako zdroje a s přímým odkazem.